Апарат пресотерапії Е+ Air Press C1S

  • Артикул: 0070
  • 25350 грн.
Сучасна установка пресотерапії Е+ Air Press C1S – це багатофункціональне обладнання для виконання корекції фігури клієнтів. Ця модель має компактний блок управління з 16-ти канальним костюмом з окремих манжет.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати

Апарат для пресотерапії Е + Air Press C1S розроблено для використання у професійних умовах салону краси, реабілітаційного центру або клініки по корекції фігури.

Пресомасаж на апараті Е + Air Press C1S базується на механічному короткочасному стисненні тканин за допомогою повітря, як подається по камерах секційного костюму. Завдяки такій зміні тиску через рівні часові проміжки, здійснюється лікувальна дія на м'язову тканину, кровоносні та лімфатичні судини. Поліпшується трофіка тканин, запускається лімфодренаж, підвищується м'язовий тонус, відновлюється водний баланс та клітини насичуються киснем. Пресомасаж активно використовується у програмах по зниженню ваги, лікуванні целюліту на всіх стадіях, у посттравматичному та післяопераційному відновленні, й навіть під час вагітності для зняття набряків ніг. Пневмодренаж гарний тим, що не приводить до розривів судин та капілярів, не залишає синців та не викликає дискомфорту.

Програми апарату Е + Air Press C1S включають 3 автоматично налаштованих режиму, а також самостійне ручне управління. Режим «Активне схуднення» спрямований на локальне зниження об’ємів та ваги в цілому, моделювання силуету та усунення целюліту. «Сліммінг» підвищує пружність шкіри та тонус, а «Лімфодренаж» - усуває набряклість шляхом виведення рідини, що накопичилась, покращує обмінні процеси у клітинах, виконує профілактику тромбозу та варикозу. Крім того, широкі ручні настройки дозволяють самостійно вибрати час, кількість секцій та ступінь декомпресії. Компактний блок управління не займає багато місця й простий у транспортуванні.

Апарат пресотерапії Е + Air Press C1S виконує наступні функції:

  • Зниження маси тіла
  • Лікування целюліту на 1-3 стадіях (фіброзного включно)
  • Детоксикація організму
  • Поліпшення роботи систем кровообігу та лімфи
  • Попередження тромбоутворення
  • Профілактика варикозного розширення вен
  • Відновлення після операцій та травм
  • Усунення хронічних набряків та набряклості ніг під час вагітності

Апарат для пресотерапії Е + Air Press C1S сертифіковано на території України. Він пройшов усі необхідні численні технічні та медичні дослідження.

Костюм: 16 каналів

Комплектація костюму: ботфорти на 5 секцій, манжета для талії, манжети для рук

Режими роботи: «Активне схуднення», «Сліммінг», «Лімфодренаж», Ручні настройки

Напруга мережі 220 Вольт.

Частота 50-60 Гц.

Потужність енергоспоживання: 80 Ватт.

НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо