Апарат електропорації 9915

  • Артикул: 0166
  • 11250 грн.
Косметологічний апарат 9915 – сучасний базовий робочий інструмент для фахівців індустрії краси, який включає у себе відразу 4 функції: електропорацію, ультразвуковий фонофорез, а також світлотерапію та кріотерапію. Ця модель зручна в управлінні, ефективна у роботі та вкрай затребувана для будь-якого косметолога!
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати

Косметологічний апарат електропорації 4 в 1 9915 створений для професійної експлуатації у салонах краси та косметологічний клініках.

Модель апарату 9915 має сучасний ергономічний дизайн. Кожна з чотирьох функцій має окреме управління за допомогою кнопок та окремий цифровий екран для контролю показників інтенсивності часу впродовж роботи. У комплект входить чотири маніпули для електропорації, кріотерапії та фонофорезу, три з яких доповнені функцією світлотерапії для підвищення ефективності впливу.  Управління апаратом просте та зрозуміле, а його невеликі габарити та мала вага дозволяють переносити блок по кабінету, встановлюючи на будь-яку робочу поверхню.

Косметологічний апарат 9915 включає в себе наступні функції:

  • Електропорація – функція, яка допоможе вам замінити традиційну мезотерапію. Принцип дії електропорації побудований на тимчасовому відкритті іонних каналів епідермісу за допомогою електромагнітних імпульсів. Ці імпульси низькочастотного струму дозволяють впровадити до дерми клієнта до 80% активних речовин без проколів, дискомфорту та можливих ускладнень. Процедура електропорації вкрай ефективна для усунення зморшок, птозу та підвищення пружності шкіри, так як позитивно впливає на обмінні процеси у клітинах та на утворення колагену. Крім того, у тандемі з активними концентратами та сироватками вона дозволяє вирішити й інші проблеми шкіри: запалення, пігментація, набряклість, зайва жирність або сухість шкіри.
  • Ультразвуковий фонофорез – фізіотерапевтична процедура, спрямована на комплексне поліпшення стану шкіри за допомогою подвійного впливу ультразвуку та косметичних препаратів. Ультразвукові коливання частотою понад 16 кГц виконують делікатний мікромасаж на клітинному рівні та покращують всі обмінні процеси у клітинах. Більш того, ультразвук збільшує проникність шкіри та дозволяє різним концентратам проникати глибше до дерми. Фонофорез прекрасно нормалізує водний баланс шкіри, усуває локальні запалення та набряклість, покращує тон шкіри та рельєф. При цьому процедура повністю безпечна та комфортна для клієнтів незалежно від типу шкіри та її чутливості.
  • Кріотерапія – прекрасна додаткова функція, яка позитивно впливає на шкіру за допомогою низьких температур. Холодотерапія дозволяє миттєво заспокоїти шкіру після агресивного впливу, скоротити пори, зменшити еритему та набряклість. Вона прекрасно завершить практично будь-який протокол догляду за шкірою.
  • Світлотерапія – значно посилює ефективність попередніх функцій завдяки додатковій активації фоторецепторів шкіри. Залежно від обраного спектру світла, світлотерапія допомагає усунути запалення, заспокоїти шкіру, зняти набряки та багато іншого.

Професійний косметологічний апарат 9915 сертифікований на території України. Він пройшов усі необхідні технічні та клінічні дослідження.

Форма вихідного сигналу: біполярні короткі високовольтні імпульси

Трансдермальний вольтаж для функції електропорації: 10-80 В

Частота вихідного струму для функції електропорації: 10; 15; 20; 60 Гц

Частота коливань УЗ-випромінювача: 1 МГц

Холодовий вплив: + 5 / + 10оС

Розміри: 40,5 х 28см

Розміри маніпул: 30; 25; 40; 9 мм

НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо