Апарат електропорації В-2015

  • Артикул: 0165
  • 11050 грн.
Косметологічний апарат По-2015 – це чудовий багатофункціональний інструмент для косметологів та лікарів-естетистів. Незважаючи на свою компактність, він включив в себе цілих 4 функції для вирішення більшості проблем шкіри та відрізняється продуктивністю. Апарат вкрай зручний, швидко окупається та стане надійним помічником у щоденній роботі.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати

Косметологічний апарат 4 в 1 В-2015 призначений для професійного використання у салонах краси та косметологічних клініках.

Корпус комбайну В-2015  продуманий до дрібниць: невеликі розміри дозволяють зберігати його на невеликому косметологічному візку та пересувати по кабінету, управління кожної функції здійснюється окремо за допомогою кнопок та цифрових екранів. Для насадок передбачена пластикова поличка-тримач. Працювати з таким пристроєм просто, а процес підбору параметрів – не віднімуть більше хвилини.

Косметологічний апарат По-2015 виконує наступні функції:

  • Електропорація обличчя + світлотерапія – спосіб трансдермального введення активних концентратів та сироваток за допомогою слабких імпульсів електричного струму.  Під його впливом пори та канали сальних залоз відкриваються та через них починають надходити корисні речовини препаратів у глибокі шари дерми. Широкий спектр застосування електропорації дозволяє боротися з багатьма проблемами шкіри. Вибравши потрібний концентрат або сироватку, можна зменшити зморшки та пігментні плями, поліпшити колір та еластичність шкіри, запустити лімфодренаж та вивід інфільтратів, усунути запалення.
  • Мікрострумова терапія – заснована на застосуванні низькочастотного струму малої сили. Під дією мікрострумів на шкіру відбувається активація біофізичних процесів у клітинах: прискорення регенерації, збільшення поживних мікроелементів, поліпшення дихання та інших властивостей клітин. Мікроструми підвищують еластичність та пружність шкіри розгладжуючі зморшки, запускають лімфодренаж та виводять рідину з токсинами, покращують колір обличчя та рельєф шкіри. Крім того, до комплектації цього комбайна входять мікрострумові рукавички для поєднання звичайного мануального масажу з дією електричного струму.
  • Фонофорез + світлотерапія – метод введення активної косметики у шкіру за допомогою ультразвуку. Лікувальні препарати підбираються під тип та проблеми шкіри, тому спектр застосування процедури великий. Ультразвукові хвилі створюють тимчасове «депо» у клітинах шкіри, через які активні компоненти надходять до дерми та підвищують свою ефективність. Крім того, ультразвук виконує мікромасаж шкіри, що викликає прискорення кровообігу та поліпшення клітинного оновлення.
  • Кріотерапія – заснована на сприятливій дії низьких температур на шкіру, яка також доповнена синім спектром світла. Кріотерапія у тандемі зі світлотерапією дозволяє швидко заспокоїти роздратовану шкіру, закрити розширені пори та знизити набряклість.

Косметологічний апарат 4 в 1 В-2015  сертифікований на території України. Він пройшов усі необхідні медичні та технічні дослідження.


НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо