Апарат ELOS , SHR епіляції та видалення тату МВТ-ES 180 Pro

 • Артикул: 0180
 • 360000 грн.
MBT-ES 180 Pro – це сучасний та багатофункціональний апарат, який створено для якісного видалення волосся будь-якого типу, а також селективного виведення татуювань, татуажу та проведення карбонового пілінгу. Особливістю цієї моделі є поєднання двох найбільш ефективних технологій ELOS та SHR. А також можливість встановлювати змінні фільтри для виконання таких завдань як: лікування акне, видалення пігментації, фотоомолодження та видалення судинних дефектів.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати

Процедура епіляції за допомогою апарату MBT-ES 180 Pro дозволяє досягати максимального результату у видаленні як темного, так й світлого волосся, на будь-якому типі шкіри. Незалежно від пори року. Усе завдяки тому, що у фотоепілятор інтегровано кращі технології ELOS та SHR. Енергія імпульсів повністю поглинається меланіном, який міститься у цибулинах волосся, викликаючи їх повне руйнування. Вже після першої процедури кількість волосся зменшується на 25-35%, а за наступні сеанси ваші клієнти зможуть надовго позбутися небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла. Слід зазначити, що час обробки шкіри мінімальний, а з витратних матеріалів вам знадобитися тільки контактний гель.

В основу даного апарату закладена унікальна технологія Q-Switch, яка дозволила світлової енергії впливати вибірково на пігментовані ділянки шкіри та не зачіпати прилеглі тканини. Короткочасні найпотужніші імпульси поглинаються кольоровим пігментом та розщеплюються на безліч дрібних частинок. Після чого, вони виводяться лімфатичними шляхами за допомогою нашої імунної системи. Так як лазер піддає руйнуванню лише пофарбовані клітини, цілісність шкіри не пошкоджується, після процедур не залишається шрамів та рубців, а період реабілітації складає не більше декількох днів. Цей лазер з успіхом зводить невдалий перманентний макіяж та татуювання будь-якої складності: чорні, кольорові, світлі, застарі.

Карбоновий пілінг за допомогою апарату MBT-ES 180 Pro здійснюється з використанням насадки 1320 Нм та спеціальної гель-маски, у складі якої містяться наночастинки діоксиду вуглецю. Він поєднав у собі лазерний вплив та ефект фотоомолодження. Наногель глибоко проникає у дерму, притягуючи бруд та надлишки шкірного сала, нормалізує ліпідний обмін, а лазер – випаровує шар мертвих клітин, стимулює вироблення колагену та знищує патогенну мікрофлору. Таким чином процедура карбонового пілінгу бореться з вугревою хворобою, підвищеною жирністю шкіри, пігментацією, нерівним рельєфом та першими ознаками старіння.

Дана модель виконує наступні функції:

 • Видалення світлого та темного волосся на 1-5 фототипах шкіри
 • Фотоомолодження шкіри
 • Лікування вугрової хвороби
 • Освітлення пігментних плям
 • Безболісне видалення чорних та кольорових татуювань
 • Видалення перманентного татуажу
 • Лікування акне
 • Глибоке очищення шкіри та нормалізація роботи сальних залоз
 • Вирівнювання рельєфу та звуження пор
 • Боротьба з першими ознаками старіння

Професійний апарат MBT-ES 180 Pro сертифіковано на території України. Апарат пройшов усі необхідні технічні та клінічні дослідження, чим довів свою ефективність та безпеку.

Поєднання технологій: SHR, ELOS, YAG

Параметри ELOS:

Довжина хвилі: 430/530/640 – 1200 нм (стандартна) 480/560/690/790 – 1200 нм (опції)

Потужність: 10-60 Дж / см2

Сила РФ: До 50 Вт

Ресурс лампи: 120 000 спалахів

Розмір плями: 15х35 мм 2

Параметри SHR:

Частота повторення імпульсів: 10 Гц

Розмір плями: 15х35 мм 2

Ресурс лампи: 300 000 спалахів

Параметри YAG:

Довжина хвилі: 1064нм, 532нм 1320 нм

Енергія: до 2000 мДж

Частота: 0т 1-10 Гц

Кількість імпульсів: 1 000 000

Тип лазеру: Q-swiched Nd: YAG

Розмір плями: 2-5 мм

Безперервне час роботи: 18 годин

Мовний інтерфейс: 16 мов

Система охолодження: Напівпровідникова (-4ᵒC-2ᵒC) + Повітряна + Водяна (закрита циркуляція води)

Дисплей: 10.4 '' True Color LCD Touch ScНАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо