Комплект 3 (MBT-808+, MBT-ES8)

  • Артикул: 0130
  • 720000 грн. 770000 грн.
Діодний лазер MBT-808 + та Elos MBT-ES8 – це приголомшливий тандем преміум обладнання, яке однозначно сподобається тим, хто знаходиться у пошуку кращих установок для видалення волосся. Саме ці моделі ідеально доповнюють один одного та розкривають перед вами усі можливості швидкої безпечної епіляції, незалежно від особливостей шкіри та волосся клієнтів. Такий набір – це дуже вигідне придбання!
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати

Комплект MBT-808 + та MBT-ES8 створений тільки для професійного застосування у центрах лазерного видалення волосся та косметологічних клініках.

Діодний лазер MBT-808+ найкраще підходить для видалення темного та жорсткого волосся. Він володіє найбільш високою потужністю випромінювання, серед усіх попередників, до 120 Дж/см² та широкими настройками у виборі довжини імпульсу від 0 до 400 мс. В апарат вбудовано передовий випромінювач виробництва Dilas (Німеччина). Наконечник випромінювача завдяки напівпровідниковому охолодженню до -10/-12 градусів, значно знижує хворобливість процедур та дозволяє забути про анестезію. Заявлений гарантований ресурс випромінювача у 10 мільйонів імпульсів дозволяє звести до мінімуму витрати на обслуговування та працювати протягом декількох років. Лазер передбачає 2 режиму роботи на вибір: стандартний та SHR з маніпулою у русі, який буде оптимальним для чутливої шкіри. Вже після першої процедури ваші клієнти позбудуться 25-30% волосся, а курс з декількох сеансів подарує їм ідеально гладку шкіру. Швидко, без болю, без ускладнень!

Апарат для Elos MBT-ES8 дозволить ефективно видалити світле волосся та волосся у вигляді пуху, а також провести ряд інших процедур: омолодження шкіри, лікування акне та видалення пігментації. Фотоепілятор має сучасну систему охолодження наконечника маніпули до -4 ℃, завдяки чому клієнти без дискомфорту можуть переносити будь-яку процедуру. За відчуттям дотик маніпули можна порівняти з дотиком кубика люду. Апарат має комплект з 5 фільтрів, які максимально розширюють його можливості. Управління функціями та параметрами здійснюється через великий сенсорний дисплей. Російськомовний інтерфейс максимально спрощує процес експлуатації та індивідуальної настройки під клієнта. Ресурс лампи дозволяє виконати до 150 000 імпульсів, чого буде достатньо для 2-3 років експлуатації без додаткового обслуговування та заміни комплектуючих.

Комплект №3 MBT-808 + та MBT-ES8 підходить для наступних процедур:

  • Видалення темного та жорсткого волосся на будь-яких зонах.
  • Видалення світлого волосся та волосся у вигляді пуху на будь-яких зонах.
  • Комплексне омолодження шкіри.
  • Усунення пігментних плям.
  • Лікування вугрової хвороби.

Усі апарати у наборі сертифіковані на території України. Вони пройшли усі необхідні клінічні та технічні дослідження.

НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо