Лазер для видалення судин MBT-980

  • Артикул: 0034
  • 247200 грн.
Фантастичний ергономічний апарат MBT-980 – це одна з найсучасніших й досконаліших моделей лазеру для неінвазивного усунення судин. Його особливість полягає у тому, що він прибирає фактично будь-які судинні ураження на обличчі і тілі.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати
Розстрочка

Лазер для видалення судин MBT-980

Фантастичний ергономічний апарат MBT-980 – це одна з найсучасніших та досконалих моделей лазера для неінвазивного усунення судин. Його особливість полягає у тому, що він прибирає фактично будь-які судинні ураження на обличчі і тілі: зірочки, гемангіоми, винні плями, рожеві вугри та купероз. Працюючи на довжині хвилі 980 нм, він абсолютно безпечний для оточуючих тканин та не викликає негативних наслідків у вигляді рубцювання, опіків й пігментації шкіри.

Професійний лазер MBT-980 створений для експлуатації у центрах лазерної косметології та косметологічних клініках.

Робота діодного лазеру MBT-980 заснована на тому, що пучок світлової енергії поглинається гемоглобіном ураженої судини або капіляру, після чого миттєво нагрівається й згортається, а стінки – згуртовуються. Внаслідок чого судина зникає у товщі шкіри та стає повністю непомітною. Глибина проникнення й потужність лазеру суворо контролюється, також немає пошкодження цілісності тканин, завдяки чому процедура стає максимально безпечною: немає ризику інфікування, немає шрамів, рубців та опіків.

Управління діодним лазером MBT-980 сподобається кожному фахівцю. Великий сенсорний та кольоровий дисплей з повністю русифікованим меню має широкі налаштування параметрів, підбір яких не відніме більше хвилини. Для проведення процедур вам не потрібно ніяких додаткових витратних матеріалів. Ще одна перевага процедур з таким лазером полягає у досягненні миттєвого видимого результату: відразу після коагуляції судина світлішає. Для повного усунення різних дефектів потрібно від 1 до 5 процедур.

Діодний лазер MBT-980 виконує наступні функції:

  • Видалення телеангіоектазій.
  • Видалення винних плям.
  • Видалення судинної сітки на обличчі та ногах.
  • Лікування розацеа.
  • Лікування куперозу.

Професійний діодний лазер MBT-980 сертифіковано на території України. Він пройшов усі необхідні клінічні й технічні дослідження.

Потужність випромінювача: 30 Вт

Довжина хвилі: 980 нм

Частота повторень: 1-20 Гц (регульована)

Тривалість імпульсу: 5-60 мс (регульована)

Кількість імпульсів: нескінченне

Система охолодження: повітряна

Дисплей: 8 inch color touch screen

Вага: 9.5 кг

Розміри (ДxШxВ): 40 * 30 * 22 см


НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо