Лазер для видалення татуювань та карбонового пілінгу MBT- SPS (Smart Picosecond)

  • Артикул: 0147
  • 250000 грн. 272000 грн.
Багатофункціональність апарату обумовлена наявністю відразу кількох фільтрів з різною довжиною хвилі 532 нм, 1064 нм та 1320 нм. Надайте своїм клієнтам самі топові процедури та бездоганний результат за допомогою інноваційного лазеру MBT-SPS!
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати
Розстрочка
Цей апарат ви можете замовити за попереднім замовленням З ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗНИЖКОЮ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЗАМОВЛЕННЯ

Лазер для карбонового пілінгу та видалення тату MBT- SPS (Smart Picosecond) призначений виключно для професійного використання у косметологічних клініках та салонах краси.

Апарат MBT- SPS має вкрай зручний та стійкий підлоговий блок, який з легкістю переміщається по кабінету завдяки колесам. Передня панель оснащена кольоровим сенсорним дисплеєм, а усе управління – повністю русифіковане та переведено на російську мову. Робоча маніпула має зручне кріплення на бічній панелі, а також комплектується трьома змінними фільтрами з довжиною хвилі: 532 нм, 1064 нм та 1320 нм. Саме вони дозволять вам безпечно видаляти чорні та кольорові тату, татуаж й проводити популярну процедуру карбонового пілінгу.

Функція видалення тату на апараті MBT- SPS з використанням фільтрів 532 нм та 1064 нм забезпечує швидке й безпечне видалення кольорових пігментів на тілі клієнта. Короткі потужні світлові імпульси миттєво розщеплюють молекули фарби на безліч дрібних частинок, які потім виводяться з організму через лімфатичні шляхи. Перевагою цього впливу є те, що цілісність шкіри клієнта не порушується, після процедури не залишається рубців та шрамів, а результат можна побачити миттєво. Навіть видалення перманентного макіяжу з таких ніжних зон як повіки або контур губ не викличе ускладнень та травм.

Функція карбонового пілінгу на апараті MBT- SPS доступна завдяки наконечнику з довжиною хвилі 1320 Нм й карбоновому гелю, у складі якого містяться наночастинки діоксиду вуглецю. Процедура чудово омолоджує шкіру, нормалізує ліпідний обмін та роботу сальних залоз, усуває запалення знищуючи патогенну мікрофлору, вирівнює рельєф та тон шкіри. Ви зможете рекомендувати її більшості своїх клієнтів, адже карбоновий пілінг має мінімум протипоказань та широкий спектр показань.

Лазер MBT- SPS призначений для виконання наступних функцій:

  • Видалення кольорових та одноколірних тату
  • Видалення перманентного макіяжу
  • Корекція вікових змін шкіри
  • Освітлення пігментних плям
  • Глибоке очищення шкіри
  • Усунення запалень
  • Нормалізація роботи сальних залоз

Професійний лазер MBT- SPS (Smart Picosecond) сертифіковано на території України. Апарат пройшов повне технічне та клінічне дослідження, чим довів свою безпеку та ефективність.

Тип лазеру: Q-swiched KTP Nd: YAG

Комплект фільтрів: 1064, 532, 1320 нм

Розмір плями: 2-5мм

Частота: 1-10 Гц

Тривалість імпульсу: <10нс

Розмір YAG Bar: 7

Потужність: 500 Вт

Система охолодження: Автономна, Водяна (закрита циркуляція води)

Вимоги до електромережі: 100-240В, 20A макс., 50 / 60Гц

Вага: 49 кг


НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо