Апарат пресотерапії 36 канальний EMOLA Немає в наявності

  • Артикул: 0246
  • 46900 грн.
Апарат пресотерапії 36 канальний EMOLA це професійне обладнання, призначене для салонів краси, клінік та реабілітаційних центрів.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати

Апарат пресотерапії EMOLA - один із найновіших апаратів для лімфодренажу на ринку косметологічного обладнання.

Із застосуванням пресотерапії Вашим клієнтам будуть доступні атицелюлітні, лімфодренажні та профілактичні програми. 

Апарат пресотерапії 36 канальний EMOLA виконує якісний, автоматичний масаж тіла стислим повітрям. 36 камер надуву забезпечать дрібне опрацювання всіх секцій костюма, який складається з чобіт, ботфортів, корсета та рукавів, що з'єднуються з корпусом надійними пневмокабелями. Плавний тиск від 100 до 240 мм рт. ст. та 6 автоматичних програм дозволять досягти правильного, клінічного ефекту.

Вже після першого сеансу Ви відчуєте легкість, активізуються обмінні процеси, з'явиться заряд сил та енергії, а після проходження курсу процедур, Ви спостерігатимете зниження маси тіла, зменшення проявів целюліту, покращення гормонального фону. Не варто забувати про профілактичну дію пресомасажу, процедуру активно застосовують при розвитку варикозу та лімфостазі.

Апарат пресотерапії 36 канальний EMOLA працює на основі потужного, але досить тихого компресора, що не створюватиме зайвого шуму в кабінеті, а приглушене світло та приємна музика занурять Вас у повну атмосферу релаксу та спокою.

Інтерфейс апарату доступний і зрозумілий, у меню можна відрегулювати час сеансу, підібрати інтенсивність впливу та обрати потрібну програму, у разі протипоказань опрацювання конкретної зони, її можна ізолювати за допомогою ручного налаштування.

Перевагою апарату пресотерапії EMOLA є його стриманий дизайн, корпус відрізняється акуратним розміром у світлому, кольоровому рішенні і не яскравим костюмом.

Якщо Ви прийняли рішення про впровадження нової послуги в кабінеті, салоні, клініці, то апарат пресотерапії 36 канальний EMOLA саме те, що Ви шукали!

Апарат пресотерапії 36 канальний EMOLA сертифікований на території України та пройшов необхідне технічне та медичне тестування.

Розмір універсальний

Кількість секцій: 7 (чобітки, ботфорти, корсет, рукава)

Кількість камер: 36 повітряних камер

Тиск у манжетах: 100-240 мм.рт. ст.

Кількість програм: 6 автоматичних

НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо