Апарат пресотерапії SQ-A01

  • Артикул: 0072
  • 24900 грн.
Апарат пресотерапії SQ-A01 стане ідеальним для косметологів, масажистів, фізіотерапевтів, а також не буде складним під час застосування у домашніх умовах.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати

Апарат для пресотерапії SQ-A01 - це найприємніший та результативний метод апаратного лімфодренажу. Апарат доступний у двох модифікаціях костюму. Синій варіант представлений литими ботфортами, корсетом і рукавами; сірий – роздільними ботфортами з чобітками, корсетом та рукавами.

Метод пресотерапії заснований на делікатному послідовному стисненні м'яких тканин. Для цього секції костюма, натягнутого на клієнта, по черзі наповнюють стисненим повітрям. Таким чином запускається лімфодренаж, поліпшення кровообігу та лімфотоку, витісняється рідина з токсинами та шлаками з міжклітинної простору, знімається м'язове напруження й відчуття тяжкості у нижніх кінцівках. Процедура абсолютно не викликає дискомфорту та показана багатьом: для профілактики венозної недостатності, при набряках ніг у період вагітності, у програмах схуднення та лікування целюліту, у період реабілітації після травм та при малорухливому способі життя.

Програми апарату SQ-A01 досить різноманітні та спрямовані на досягнення різного результату. Режим «активне схуднення» спрямований на локальне схуднення, моделювання силуету та усунення целюліту, «слімінг» підвищує пружність шкіри та тонус, а «лімфодренаж» - усуває набряклість шляхом виведення рідини, що скопилася, покращує обмінні процеси у клітинах, й виконує профілактику варикозу. Крім того, програма ручних налаштувань дозволять самостійно вибрати час, кількість секцій та ступінь декомпресії.

Апарат пресотерапії SQ-A01 виконує наступні функції:

  • Локальне схуднення
  • Лікування целюліту на 1-3 стадіях (фіброзного включно)
  • Поліпшення роботи систем кровообігу та лімфи
  • Профілактика варикозу, глибокого венозного тромбозу
  • Відновлення після операцій та травм
  • Усунення хронічних набряків ту набряклості ніг в період вагітності

Апарат для пресотерапії SQ-A01 сертифіковано на території України. Він пройшов усі необхідні численні технічні та медичні дослідження.

Тиск: 120-180 мм рт.ст.

Кількість секцій надування: 16 секцій

Три режими інтенсивності: S, М, L.

Потужність енергоспоживання: 80 Ватт.

Розмір коробки: 63 * 45 * 35cm.

Вага коробки: 17 кг.

НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо