Апарат ультразвукової терапії NV-233А

  • Артикул: 0206
  • 8900 грн.
Косметологічний апарат для виконання процедур по догляду за шкірою обличчя NV-233A поєднала у собі дві базових функції: фонофорез та ультразвуковий скрабер.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати

Професійний апарат NV-233A створений для використання у косметологічних салонах та центрах естетичної медицини. Поєднує в собі дві функції: ультразвуковий скрабер і ультрафонофорез.

Функція ультразвукового пілінгу в апараті NV-233A виконує найбезпечніше очищення шкіри використовуючи ультразвукові хвилі. Під час пілінгу коливання ультразвуку дбайливо видаляють поверхневий шар ороговілих клітин та усі забруднення. Ультразвук не пошкоджує цілісність шкіри та не розтягує її. Комі того, він виконує масаж на рівні клітин, підвищуючи циркуляцію крові, приплив кисню та корисних мікроелементів. Ультразвукові очищення мають мінімальні протипоказання, не викликають неприємних відчуттів та не вимагають реабілітації. Їх можна рекомендувати усім, хто хоче очистити шкіру від комедонів та чорних крапок, налагодити роботу сальних залоз та звузити пори, вирівняти тон та рельєф шкіри.

Проведення фонофорезу з апаратом NV-233A - це можливість глибоко зволожити шкіру, наситити її вітамінами та мінералами. Ультразвуковий фонофорез вводить лікувальну косметику у дерму завдяки ультразвуковим коливанням. Залежно від обраних сироваток та коктейлів, процедура усуває широкий ряд недосконалостей шкіри: пігментацію, зморшки, запалення, вугри, зайву сухість або жирність шкіри. Сеанси фонофорезу роблять виражений ліфтинговий ефект, запускають обмінні процеси у шкірі та сприяють виведенню токсинів. Для цієї процедури в апараті передбачено дві насадки різного діаметру для роботи по великим та важкодоступним зонам.

Функції апарату 2 в 1 NV-233A

  • Поверхневе очищення рогового шару.
  • Видалення закритих та відкритих комедонів.
  • Налагодження роботи сальних залоз.
  • Підвищення пружності та розгладження дрібних зморшок.
  • Підготовка шкіри до інших апаратних процедур.
  • Глибоке введення лікувальної косметики у шкіру.

Косметологічний апарат NV-233A пройшов усі необхідні медичні та технічні дослідження. Він сертифікований та дозволений для використання на території України.

Частота скраберу: 28 кГц.

Частота фонофорезу: 1,1 МГц.

Потужність ультразвуку регулюється за шкалою від 1 до 8 (0,2 - 2.5 Вт, см2).

Насадки фонофорезу: плоска для обличчя (діаметр 4,5 см)/конусоподібна для області навколо очей

НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо