Апарат вакуумно-роликового масажу та фокусованої кавітації МВТ-V8C1

 • Артикул: 0173
 • 390000 грн.
Багатофункціональна установка MBT -V8С1 – це косметологічна платформа нового покоління для корекції фігури. Вона являє собою комбінацію чотирьох технологій: вакуумно-роликового масажу, Rf ліфтингу, світлотерапії та найсучаснішої жироспалювальної методики - фокусованої кавітації.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати

Програми передбачають режим постійного всмоктування та можливість виставляти інші параметри самостійно. Завдяки комбінації RF енергіі та інфрачервоного лазеру, відбувається більш глибокий прогрів сполучної тканини, посилюється внутрішньотканинний метаболізм та кровообіг. Нові маніпули з роликами прекрасно адаптовані до анатомічної будови тіла. Затягнута ділянка шкіри з підшкірножировою клітковиною розминається роликами дбайливо без розтягнень та травм, при цьому збільшуючи проникнення енергії радіохвиль до 5-15 мм углиб. Наслідок: посилений лімфодренаж, усунення набряклості, поліпшена текстура шкіри, комплексне оздоровлення організму завдяки нормалізації усіх обмінних процесів та виведення інфільтратів.

 • Функція фокусованої кавітації в апараті – це унікальна розробка для локального схуднення та усунення жирових відкладень.
 • Новинка у сучасній косметології з автоматичним захопленням складки та опрацювання ультразвуком виключно жирової тканини. Особливість даної методики:
 • Вакуумний аплікатор захоплює й піднімає жирову тканину так, щоб вона щільно прилягала до рукоятки та дію ультразвуку було направлено тільки на ділянку, що піддається обробці.
 • Генератор УЗ-імпульсів з двома випромінювачами, розташованими один до одного під кутом 135 °, створюють два напрямки ультразвукових хвиль, що перетинаються, забезпечуючи фокусований, глибокий та ефективний вплив на підшкірно-жирові тканини ділянки, що піддається обробці. Поєднання впливів вакууму та ультразвуку в одній рукоятці забезпечує ефективний, безпечний та комфортний вплив на оброблювану зону.

Професійний апарат MBT-V8С1 виконує наступні функції:

 • Локальна корекція обсягів тіла
 • Зниження ваги
 • Лікування целюліту на різних стадіях
 • Корекція вікових змін шкіри
 • Поліпшення усіх обмінних процесів організму

Багатофункціональна установка MBT-V8С1 сертифікована на території України. Вона пройшла усі необхідні медичні та технічні дослідження.

Потужність RF: До 50 Вт

Опції: Вакуум + RF + Ролик + LED + ІК-лазер

Частота RF: 13.6 МГц

Сила вакууму: 30 куб. м / год

ІК-лампа: До 20 Вт

Світловий спектр: 640нм (інфрачервоний); 690 нм (LED)

Маніпула: 1*Вакуум+RF (56x80.5мм); 1*Вакуум+RF (34.5x48мм); 1*Вакуум+RF (18x25мм); 1*Вакуум+RF (8.5x15мм); 1*Вакуум+Фокусована Кавітація (49x74мм)

Система охолодження: Автономна

Дисплей: 10.4 '' True Color LCD Touch Screen

Вимоги до електромережі: 100-240В, 20A макс., 50 / 60Гц

Вага: 51 кг

Мовний інтерфейс: 16 мов

Розміри (ДxШxВ): 56 * 47 * 110см

Безперервний час роботи: 18 годин


НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо