Апарат івкуумно-роликового масажу 3 в 1 MBT-V8

 • Артикул: 0042
 • 360000 грн.
Багатофункціональна платформа MBT V8 – це косметологічний інструмент нового покоління для надання повного спектру послуг корекції фігури. Він представляє собою комбінацію трьох технологій: вакуумно-роликового масажу, Rf ліфтингу та світлотерапії.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати

Косметологічний апарат MBT-V8 створений для професійної експлуатації у клініках естетичної медицини та центрах корекції фігури.

Програми передбачають режим постійного всмоктування та можливість виставляти інші параметри самостійно. Завдяки комбінації RF енергії та інфрачервоного лазеру, відбувається більш глибокий прогрів сполучної тканини, посилюється внутрішньотканинний метаболізм та кровообіг. Нові маніпули з роликами прекрасно адаптовані до анатомічної будови тіла. Затягнута ділянка шкіри з підшкірножировою клітковиною розминається роликами дбайливо без розтягнень та травм, при цьому збільшуючи проникнення енергії радіохвиль до 5-15 мм углиб. Наслідок: посилений лімфодренаж, усунення набряклості, поліпшена текстура шкіри, комплексне оздоровлення організму завдяки нормалізації усіх обмінних процесів та виведення інфільтратів.

Система вакуумного-роликового масажу MBT-V8 комплектується 4 маніпулами:

 • Діаметр робочої поверхні 40х60 мм – поєднує у собі ендодермічний та радіочастотний масаж, завдяки інфрачервоним лазерам, вакууму та ролика з механічним управлінням. Розмір цієї насадки ідеально підходить для опрацювання великих ділянок шкіри на спині, животі, стегнах та сідницях. Працюючи з нею, стимулюється циркуляція крові, виявляється ліполітичний вплив на жирову тканину, прискорюється лімфодренаж.
 • Діаметр робочої поверхні 30х50 мм – забезпечує масаж за допомогою вакууму, інфрачервоного випромінювання та RF хвиль. Її розміри оптимальні для детального опрацювання невеликих зон: на руках, ногах або формуючи силует талії. Ця маніпула запускає процес ліполізу жирових клітин та призводить ослаблений тонус шкіри до норми.
 • Діаметр робочої поверхні 8х25 мм – ця маніпула поєднала вакуумний масаж, інфрачервону терапію та радіохвильової ліфтинг. Завдяки невеликому діаметру є ідеальною для використання по обличчю, шиї та декольте. Працюючи цієї маніпулою, можна проводити anti-age процедури: видалення зморшок різної глибини та підтяжку каркасу обличчя.
 • Діаметр робочої поверхні 4х7 мм – найменша маніпула, що поєднала вакуумний масаж та радіочастотний ліфтинг. Оптимальна для процедур омолодження в зоні губ та контурів очей. Впорається з птозом верхніх повік, зменшує носогубні борозни, запускає процес утворення нового колагену та ущільнює існуючі колагенові волокна.

Професійний апарат MBT-V8 виконує наступні функції:

 • Локальна корекція обсягів тіла
 • Зниження ваги
 • Лікування целюліту на різних стадіях
 • Корекція вікових змін шкіри
 • Поліпшення усіх обмінних процесів організму

Косметологічний апарат MBT-V8 сертифіковано на території України. Він пройшов усі необхідні технічні та клінічні дослідження, чим довів свою безпеку та результативність.

Потужність вакууму: 10 кПа - 90 кПа

Режим вакууму: постійний та імпульсний.

Обертання роликів: 0-36 об / хв

Частота RF: 1 мГц

Енергія RF: до 60 Дж мс / 3

ІК лазер, довжина хвилі: 940 нм

ІК лазер, потужність: 1-20 Вт.

Потужність: 750 Вт


НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо