Оренда косметологічного обладнання – гарантія правильного вибору! 

Оренда косметологічного обладнання – відмінна пропозиція для тих, хто хоче ввести нову послугу у салоні або почати бізнес без великих вкладень. Оренда дозволяє протестувати та побачити роботу вподобаного апарату перед прийняттям остаточного рішення. Однак ця послуга не є довгостроковою експлуатацією виключно у рамках знімання. Компанія Cosmo-Prof дарує вам можливість взяти косметологічний апарат в оренду строком від 3-х місяців та з оплатою на місяць вперед. Пропозиція поширюється на деяке обладнання компаній KES Laser.

Оренда косметологічного обладнання це -
arenda_icons_01
01 - Якість продукції
arenda_icons_02
02 - Оперативне виконання замовлення
arenda_icons_03
03 - Безкоштовне навчання та доставка (Київ та Київська область)
arenda_icons_04
04 - Комплексне гарантійне обслуговування
arenda_icons_05
05 - Наявність усієї супровідної документації
arenda_icons_06
06 - Швидке та грамотне прийняття рішення – запорука успіху та динамічного розвитку бізнесу.
Придбання професійного обладнання – дуже відповідальний та важливий крок. Але часто прийняття конкретного рішення ускладнюється фінансовими проблемами або постійними скептичними сумнівами щодо функціонального потенціалу тієї чи іншої моделі. Спростити завдання допоможе такий варіант як оренда косметологічного обладнання, який дозволяє перевірити на практиці результативність апарату та самостійно переконатися у правильності вибору!
Термін договору оренди професійного обладнання становить від 3 місяців. Метою цього роду пропозиції є тимчасове тестування апарату для прийняття остаточного рішення, а не довгострокова експлуатація, суто у рамках знімання. Оплата за послугу здійснюється на місяць вперед.


Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо