cp_set
Чесна розстрочка
Всі відсотки ми взяли на себе!

Наша розстрочка допоможе вам придбати будь-який апарат вже сьогодні!

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо

Наш шоурум

Фракційний RF термаж

Фракційний RF термаж – косметологічна процедура, позитивний результат якої можна порівняти з хірургічною підтяжкою шкіри. Апарати термоліфтингу з'явилися порівняно недавно, але вже по праву займають лідируючу позицію серед апаратних методик у боротьбі з ознаками старіння шкіри. Крім сильно вираженого ефекту омолодження, обладнання фракційного радіохвильового термажу застосовується для усунення акне, шрамів після вугрової хвороби, вирівнювання рельєфу шкіри та навіть для корекції об'ємів тіла. 

Унікальність методики RF термажу полягає у використанні радіочастотної маніпули (10 МГц). Вона омолоджує не тільки у глибоких шарах дерми, а й впливає на верхній шар епідермісу: звужуючи пори, згладжуючи шрами та нерівності. Таке нехірургічне омолодження має досить тривалий ефект – 2-3 роки, проте для повного усунення існуючих дефектів шкіри термоліфтінг проводять курсом з 3-6 сеансів. З обладнанням фракційного радіохвильового омолодження, ви зможете: коригувати овал обличчя, боротися з гравітаційним мітозом та провисанням м'яких тканин, вирівнювати рельєф та підвищувати тургор шкіри, усувати акне та наслідки акне у вигляді шрамів. 

Купити апарат для термоліфтінгу в Україні за вигідною ціною 

Купити апарат для термоліфтінгу – значить вивести свій салон або клініку на новий рівень! Таке обладнання швидко сподобається клієнтам завдяки неймовірним результатам та стане додатковим засобом доходу. Апарат RF ліфтингу – це шанс отримати рівну, здорову та підтягнуту шкіру!