Бажаєте захистити себе від ризику придбання підробки косметологічного апарату? Тоді придбайте обладнання тільки у офіційного представника. Наш магазин Cosmo-Prof є офіційним представником провідної компанії з виробництва косметологічного обладнання - MBT та KES Laser Україні.
Перед відправленням, наше обладнання надійно запаковується. Спочатку обгортається у щільний матеріал, потім поміщається у протиударну коробку та тільки потім у міцний контейнер. Етапи надійної упаковки апарату:
перевірка
етап 1
етап 2
етап 3
етап 4
Відмінні особливості нашого обладнання:
zashchita_ot_riska_01
01 - Висока якість продукції;
zashchita_ot_riska_02
02 - Сертифікат та гарантія;
zashchita_ot_riska_03
03 - Надаються протоколи проведення процедур;
zashchita_ot_riska_04
04 - Модульна збірка апаратів;
zashchita_ot_riska_05
05 - Під час виготовлення використовуються тільки високоякісні та зносостійкі матеріали;
zashchita_ot_riska_06
06 - Апарати пропрацюють тривалий час.

Як правило, аналоги апаратів працюють значно гірше, часто ламаються та найголовніше здатні завдати шкоди здоров'ю ваших клієнтів. Купуючи підробку, у вас обов'язково виникають такі проблеми: немає можливості отримати сертифікати, протоколи проведення процедур та висновки різних інстанцій. Підсумок: зіпсована репутація вашого салону та нанесення шкоди здоров'ю клієнтів. Пам'ятайте! Не можна заощадити на покупці підробок та аналогів, адже ремонт коштує набагато дорожче.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!Ви не зможете заощадити на покупці підробки, навіть якщо вона коштує трохи дешевше. Купуючи неякісний апарат, дуже скоро ви витратите набагато більше грошей на ремонт обладнання, отримання сертифікатів, а також втратите багато клієнтів.

Замовляючи в офіційного представника, ви гарантовано отримаєте якісний та надійний апарат, який прослужить багато років!

Не вірите? Дивіться на фотографії, оцініть якість модульної збірки обладнання!