Компанія Cosmo-Prof надає послугу гарантійного та післягарантійного ремонту косметологічних апаратів, які були придбані виключно у НАС. Перш ніж звертатися у сервісний центр, в обов'язковому порядку вам необхідно надіслати нам серійний номер апарату або його фото. Знайти це маркування ви зможете на задній частині корпусу пристрою. Приклад на фото (серійний номер обведений червоним).
Обслуговування по гарантії включає усунення будь-яких неполадок, що виникли з вини компанії-виробника протягом гарантійного терміну! Фахівці нашого сервісного центру готові у найкоротші терміни здійснити ремонт косметологічного обладнання з гарантією якості. У своїй роботі ми використовуємо виключно оригінальні запчастини та комплектуючі, а також ми маємо усе необхідне обладнання для контрольно-вимірювальних задач. Важливо відзначити, що ремонт по гарантії не передбачає усунення неполадок, що виникли у зв'язку з порушеннями правил експлуатації. Також, він не здійснюється внаслідок застосування неякісних витратних матеріалів, поганого технічного обслуговування, попадання сторонніх предметів, рідин, а також з причини пошкоджень внаслідок падіння або неправильної експлуатації обладнання і так далі. Умови гарантійного ремонту в Cosmo-Prof:
01_circle Ремонт будь-яких неполадок по гарантії здійснюється безпосередньо у сервісному центрі нашої компанії та БЕЗКОШТОВНО.
02_circle Гарантія вважається дійсною за умови пред'явлення оригінального гарантійного талона з правильним заповненням та разом з несправним апаратом.
03_circle Доставка косметологічного обладнання до сервісного центру здійснюється коштом клієнта.
04_circle Терміни ремонту індивідуальні та можуть варіюватися від декількох днів до декількох місяців. Усе залежить від характеру проблеми та необхідних для заміни деталей.
Найчастіші причини ламання:
- порушення правил експлуатації; - перепади напруги в електромережі; - неякісне транспортування апарату; - помилки при встановленні апарату. oval_attention
Ви можете залишити заявку на ремонт вашого обладнання


Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо