Комплект 5 (MBT-808, MBT-400)

  • Артикул: 0132
  • 415000 грн. 480000 грн.
Діодний лазер MBT-808 та радіочастотний коагулятор MBT-400 – відмінне поєднання двох апаратів для кабінету косметолога, що найбільше мають попит. Виконуючи епіляцію діодним лазером, ви завжди будете бачити поширену для багатьох клієнтів проблему видимих судин, та зможете запропонувати їм розв'язати цю проблему швидко та без болю! Комбінація двох цих апаратів дозволить вам отримати якісні робочі інструменти за найвигіднішими умовами.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати

Комплект MBT-808 та MBT-400 створений тільки для професійного застосування у косметологічних клініках та салонах краси.

Радіочастотний коагулятор MBT-400 – інструмент останнього покоління для видалення судинних уражень. Принцип його роботи заснований на дії ультракоротких радіочастотних хвиль частотою до 50 МГц, енергія яких трансформується у теплову та викликає термічне пошкодження тканин. Ця енергія досягає уражену судину за допомогою маленького ізольованого одноразового електрода (діаметр голки - 0,01 мм). Після того, як температура у судині досягає +70°C, відбувається коагуляція білків плазми та спайка його стінок. Через те, що радіочастотні вібрації послідовні та контрольовані за інтенсивністю, вдається уникнути ефекту обвуглювання (карбонізації) тканин. Процедуру можна проводити у будь-який час року, незалежно від типу шкіри або віку клієнта. Найчастіше потрібний результат досягається за 1 процедуру, та у рідкісних випадках за 2-3 сеансу.

Діодний лазер MBT-808 – ергономічний та сучасний апарат, який ідеально впорається з видаленням темного та жорсткого волосся. Серед аналогічних моделей, ця виділяється максимально високою потужністю випромінювання до 120 Дж/см², робочою частотою від 1 до 6 Гц та великими налаштуваннями у виборі довжини імпульсу від 0 до 570 мс. Маніпула розрахована більш ніж на 10 мільйонів спалахів та оснащена сучасною мікроканальною системою охолодження барів діода. Крім цього, діодний лазер має напівпровідникову систему охолодження наконечника для забезпечення комфортного процесу епіляції вашим клієнтам. Незважаючи на невеликі габарити, практично усю верхню панель лазера зайняв сенсорний дисплей, який має русифіковане меню та зрозумілий вибір налаштувань. Вже за одну процедуру з таким лазером вдається усунути до 30% усього волосся, а курс за декілька сеансів подарує вашим клієнтам бажану гладку шкіру.

Комплект обладнання MBT-808 та MBT-400 підходить для наступних процедур:

  • Видалення темного та жорсткого волосся на будь-яких зонах.
  • Видалення світлого волосся та волосся у вигляді пуху на будь-яких зонах.
  • Усунення видимих судин та капілярів на різних зонах тіла та обличчя.

Усі апарати у наборі сертифіковані на території України. Вони пройшли усі необхідні клінічні та технічні дослідження. 

НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо