чому cosmo-prof краще за інших
rassrochka

ЧЕСНА РОЗСТРОЧКА ВСІ % МИ ВЗЯЛИ НА СЕБЕ

Не відмовляйте собі в покупці нового апарату. Розстрочка без переплат, прихованих комісій і відсотків допоможе Вам отримати бажане вже сьогодні!


детальніше
obuchenie_main

НАВЧАННЯ АПАРАТНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ

При купівлі будь-якого обладнання, ви безкоштовно отримуєте можливість навчання експлуатації апарату у наших досвідчених фахівців.


детальніше
predzakaz_main

ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ АПАРАТІВ ЗІ ЗНИЖКОЮ

Оформляючи попереднє замовлення на апарат в нашій компанії, Ви отримуєте унікальну можливість купити його зі значною знижкою.


детальніше
remont_main

ремонт обладнання будь-якої складності

Ми займаємося гарантійним і не гарантійним обслуговуванням, а також ремонтом будь-якої складності в особистому автономному сервісному центрі.


детальніше
Історія нашого інтернет-магазину

Наша компанія Cosmo-Prof є єдиним офіційним представником в Україні обладнання KES та MBT Laser. Вже більше 7-ми років ми займаємося постачанням кращого косметологічного обладнання в усі регіони нашої країни та в країни СНД, щоб ви могли успішно розвивати свій бізнес. У нас представлений не просто великий асортимент апаратів, а найкращі моделі, які залучені у роботу у першокласних світових клініках та центрах краси.

Обладнання від MBT Laser та KES Medical - це передове оснащення для салонів краси. Це тандем з високих технологій, бездоганної якості кожної деталі, прості в управлінні для фахівця та чудових результатів в усуненні естетичних проблем пацієнтів. Наше обладнання дозволить вам проводити найрізноманітніші процедури: лазерну епіляцію, фотоепіляцію, комплексний ліфтинг, лікування судинних дисхромії, видалення тату та багато іншого!
Першокласне обладнання!

Будучи офіційними дистриб'юторами, ми піклуємося про надання першокласного сервісу для вас. Наші апарати мають усі необхідні сертифікати якості, висновки СЕС, гарантії та інструкції російською. Ми надаємо вам можливість навчання та подальше гарантійне/післягарантійне обслуговування будь-якого устаткування, купленого у нас. Крім цього, вибрати та купити апарат ви можете особисто у нашому затишному виставковому центрі за найвигіднішими умовами.

sklad_circle Усі апарати в наявності У Києві
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
rassrochka_circle Безвідсоткова розстрочка На 3-12 платежів
sertifikat_circle Сертифікати якості На апарати
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З видачею сертифікату
dostavka_circle Передзамовлення обладнання Зі знижкою

ТРОХИ ПРО НАС В ЦИФРАХ

7 Років Роботи
139 Обладнали Салонів
1239 Всього Клієнтів
1970 Продано Апаратів