Компанія «Cosmo-prof» надає своїм клієнтам можливість придбати будь-яке професійне косметологічне обладнання за попереднім замовленням. Завдяки такій послузі, Ви не тільки завжди отримуєте потрібний апарат для роботи, але й робите це на найвигідніших умовах!

Умови оформлення попереднього замовлення:

predzakaz_oborudovaniya_01
01 - Одержання індивідуальної знижки на обладнання;
predzakaz_oborudovaniya_02
02 - Оформлення договору про попередні замовлення;
predzakaz_oborudovaniya_03
03 - Оплата 50% від вартості обладнання;
predzakaz_oborudovaniya_04
04 - Доставка апарату від 30 до 60 днів.


• При оформленні замовлення ми складаємо двосторонній договір між покупцем та продавцем у двох примірниках, в якому будуть прописані усі умови роботи.

• Сума передоплати на будь-яке обране вами обладнання виплачується у розмірі 50% від загальної вартості. Частина, що залишилася, виплачується при отриманні обладнання.

• Оскільки ми є офіційними представниками компанії MBT, то можемо запропонувати Вам унікальну можливість отримати індивідуальну знижку до 30% при оформленні попереднього замовлення на апарати даного виробника.

• Доставка будь-якого обладнання за попереднім замовленням завжди здійснюється в обумовлені терміни (до 60 робочих днів), тому Вам не потрібно чекати своє замовлення невизначену кількість часу.

• При отриманні обладнання за попереднім замовленням, Ви також гарантовано отримаєте повний пакет документів, сертифікат якості та висновок СЕС України. Купівля косметологічного обладнання за попереднім замовленням у компанії Cosmo-Prof – це надійно, швидко, вигідно!

Ви можете залишити заявку на попереднє замовлення обладнання


Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо