Ультразвуковий скрабер NV-232А

  • Артикул: 0103
  • 6490 грн.
NV-232А створений для виконання процедур по догляду за обличчям за допомогою ультразвуку. Дбайливий вплив дозволяє не травмувати шкіру, не викликати больових відчуттів та при цьому досягати відмінних результатів.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати

Ультразвуковий скрабер NV-232А створений для виконання процедур по догляду за обличчям. Дбайливий вплив дозволяє не травмувати шкіру, не викликати больових відчуттів та при цьому досягати відмінних результатів. Всього одна функція забезпечує комплексне позбавлення від багатьох естетичних недоліків шкіри.

Стаціонарний ультразвуковий скрабер NV-232А – пристрій для професійного використання у косметологічних центрах та салонах.

Пілінг ультразвуком на апараті NV-232А – це глибоке очищення шкіри, нормалізація обмінних процесів, профілактика процесів старіння. Лікувальна дія досягається завдяки ультразвуковим коливанням частотою 28 кГц, які генерує сонар апарату. Вони перетворюють тонік для очищення або гель у мілкодісперсну емульсію, тим самим м'яко вибиваючи забруднення та шар відмерлих клітин. Ще одна корисна дія ультразвуку – масаж на рівні клітин, що стимулює приплив крові разом з киснем та корисними мікроелементами. В результаті вже після однієї процедури шкіра очищається, звужуються пори, вирівнюється рельєф та колір. Курс пілінгів усуває запалення, освітлює пігментацію, розгладжує зморшки, виводить токсини та зайву рідину, нормалізує вироблення шкірного себума. 

Робота скраберу NV-232А продумана до дрібниць. В апараті передбачено два режими хвиль: постійні та імпульсні ультразвукові коливання. Бічні служать заземленням. Тому додаткові електроди на клієнта не надягають. На цифровому дисплеї відображається час процедури та інтенсивність впливу. Блок апарату компактний а підходить для установки на візок косметолога.

Функції ультразвукового скраберу NV-232А:

  • Глибоке очищення поверхневого шару шкіри.
  • Підвищення тургору та еластичності.
  • Уповільнення процесів старіння та розгладження зморшок.
  • Активація клітинної регенерації.
  • Мікромасаж та звуження пор.
  • Виведення токсинів та міжклітинної рідини.
  • Усунення запалень.
  • Підготовка шкіри до інших процедур по догляду.

Професійний ультразвуковий скрабер NV-232А пройшов усі необхідні технічні та медичні дослідження, отримав сертифікат, який дозволяє використання на території України.

Частота ультразвуку: 28 кГц

Потужність уз. хвилі: 0,3 - 2,5 Вт/см2

Режими роботи: імпульсний/постійний

Напруга: 220 В/50 Гц

Посилена система охолодження

Розміри: 37 * 36 * 26,5 см

Вага апарату: 3,7 кг


НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо