Ультразвуковий скрабер NV-232L

  • Артикул: 0205
  • 7400 грн.
Ультразвуковий скрабер NV-232L – використовується для проведення найпопулярнішою салонної процедури "ультразвукової чистки обличчя", призначений для салонів краси, естетичних кабінетів та SPA-центрів
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати

Ультразвуковий скрабер NV-232L відрізняється сучасним дизайном, зручною панеллю керування та ергономічним сонаром (лопаткою) з лезом із медичної сталі, яка робить процедуру максимально комфортною та дбайливою.

Висока ефективність апарату NV-232L у вдосконаленій технології генерації ультразвукових хвиль, які дозволяють проводити поверхневу та серединну ексфоліацію, насичувати шкіру корисними речовинами та проводити стимулюючий мікромасаж на клітинному рівні. Усі ці властивості надають протизапальний, антибактеріальний та лікувальний ефект. 

Панель управління являє собою: 

- таймер для точного контролю над часом проведення процедури;

- табло інтенсивності подачі ультразвукового впливу; 

- два режими хвиль (постійна та змінна), що дозволить максимально правильно підходити до процесу очищення з урахуванням типу та щільності шкіри;

- кнопка початку та зупинки процедури для швидкого запуску програми обраних налаштувань.

Ультразвуковий скрабер NV-232L гарантує високу ефективність процедур, видимий результат та пролонгований ефект, а наша компанія у свою чергу дає гарантію високої якості та тривалого терміну служби апарату. 

Купуючи Ультразвуковий скрабер NV-232L Ви отримуєте апарат фабричного виробництва зі швидкою окупністю та можливістю надання найпопулярніших, косметологічних процедур.

Ультразвуковий скрабер NV-232L - сертифікований на території України та пройшов необхідне технічне та медичне тестування.

Частота уз. хвилі: 28 гГц

Потужність уз. хвилі: 0,3 - 2,5 Вт/см2

Режим хвилі: постійний/змінний

НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо