Апарат EMS+RF електромезоінжектор NV-H9

  • Артикул: 0208
  • 29000 грн.
Електромезоінжектор EMS + RF NV-H9 – пропонує найбільш інноваційний метод безінвазивної мезотерапії у сучасній, апаратній косметології.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати
Цей апарат ви можете замовити за попереднім замовленням З ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗНИЖКОЮ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЗАМОВЛЕННЯ

EMS + RF електро мезоінжектор NV-H9 - це новітня методика для введення активних препаратів, яка не має аналогів, завдяки своє унікальній технології. Суть методу полягає у поєднанні електростимуляції, радіочастотної енергії у поєднанні з монокристалічною, силіконовою пластиною, що дозволяє вводити препарати у різні шари шкіри. 

Апарат виконаний у стильному корпусі з використанням унікальної, робочої маніпули з індивідуальними чіпами для лікування, що робить процедуру абсолютно безпечною для кожного клієнта.

Метод мезотерапії на апараті NV-H9 буде затребуваним для клієнтів, які не готові до ін'єкцій, але хочуть максимально ефективно та швидко вирішити проблему сухості, пігментації, вирівнювання тургору та еластичності шкіри. Процедура не супроводжується відновним періодом, гематомами або іншими побічними наслідками. 

В апараті передбачено вплив на поверхневі, серединні та глибокі шари шкіри, що виділять цю процедуру серед подібних, неінвазивних методів. У дуеті з апаратом, рекомендовано застосовувати різні сироватки, мезококтейлі та препарати на основі гіалуронової кислоти. Такий комплексний вплив, може вирішити проблему, коли продукт погано засвоюється та завдяки допоміжній електростимуляції та радіохвилі безболісно та ефективно вирішує поставлене завдання. 

Купуючи електро мезоінжектор NV-H9 - Ви зможете запропонувати Вашим клієнтам всього за 20 хвилин сеансу, без порушення цілісності шкірного покриву, абсолютно стерильно завдяки одноразовим чіпам поліпшити якість шкіри та залишити найприємніші враження від процедури. 

З апаратом EMS + RF NV-H9 Ви гарантовано зможете надати найексклюзивніші догляди та завоюєте бездоганну репутацію фахівця у сучасній індустрії краси! 

Апарат EMS + RF електро мезоінжектор NV-H9 - сертифікований на території України та пройшов необхідне технічне та медичне тестування.

EMS: 1-2 МГц

RF частота: 2-4 МГц

Потужність: 36 W

НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо