Апарат вакуумно-роликового масажу та фокусованої кавітації МВТ-V8C2

  • Артикул: 0195
  • 490000 грн.
МВТ-V8C2 – це нове покоління серед вакуумно-роликових апаратів з фокусованоЇ кавітації для зменшення целюліту, поліпшення контурів тіла та підтяжки шкіри на різних ділянках.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати
Цей апарат ви можете замовити за попереднім замовленням З ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗНИЖКОЮ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЗАМОВЛЕННЯ

Багатофункціональна платформа МВТ-V8C2 - це успішна комбінація вакуумного впливу, механічних роликів, інфрачервоного світла, енергії радіохвиль та ультразвукової кавітації.

Апарат чудово виконує свої функції завдяки 4 видам маніпул, які мають свої особливості та призначені для конкретної зони обробки, а саме:

Маніпула №1 - забезпечує двосторонню обробку зони ультразвуком з попередніми вакуумним захопленням – технологія "фокусованої кавітації".

Маніпула №2 - призначена для вакуумно-роликового масажу з додатковими функціями інфрачервоного світла та біполярного, радіохвильового впливу, використовується для великих ділянок тіла.

Маніпула №3 - поєднує вакуум, радіохвильовий вплив та інфрачервоне світло, має 3 з ‘ємних насадки для опрацювання різноманітних ділянок по тілу.

Маніпула №4 - призначена для обличчя, поєднує вакуум, інфрачервоне світло та радіохвильовий вплив, має 3 з ‘ємних насадки.

Важливою перевагою МВТ-V8C2 є наявність з ‘ємного фільтру, який можна промити та встановити самостійно, що значно полегшує роботу з апаратом й надає можливість працювати з великою кількістю клієнтів не витрачаючи час на зайві маніпуляції.

Зупинивши свій вибір на МВТ-V8C2, Ви отримуєте апарат з широкою сферою застосування, як по тілу, так й по обличчю, безболісне проведення процедури, видимий результат вже після першого сеансу з наростаючим дефектом та тривалі терміни експлуатації.

Апарат вакуумно-роликового масажу та фокусованої кавітації-V8C2 - сертифіковано на території України та пройшов необхідний технічне й медичне тестування.

Потужність вакууму: 20 кПа -90 кПа

Режим вакууму: постійний та імпульсний.

Обертання роликів: 0-15 об / хв

Частота RF: 1,5 мГц

Енергія RF: 60 Дж мс / 3

Частота кавітації: 40 кГц

Потужність кавітації: 60 Ватт / см2

ІК лазер, довжина хвилі: 850 нм

ІК лазер, потужність для маніпул № 1/2/5: 5/9/20 Ватт.

Потужність: 650 Вт

НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо