cp_set
Чесна розстрочка
Всі відсотки ми взяли на себе!

Наша розстрочка допоможе вам придбати будь-який апарат вже сьогодні!

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо

Наш шоурум

Апаратна косметика

Апаратна косметика — це важлива та невід'ємна частина правильного підходу до використання професійних апаратів, які пропонує наша компанія. Наша мета, забезпечити фахівців б'юті індустрії якісним продуктом для максимальних результатів. Тільки найнадійніші та сертифіковані виробники для Вашої успішної косметологічної практики!

У нашому арсеналі представлена апаратна косметика «Гельтек», яка вже більше ніж 14 років входить до числа провідних брендів у світі. Широкий вибір провідникових гелів, лосьйонів, сироваток, концентратів та масок для ультразвукових та струмових методик, які посилюють дію обраних Вами приладів у рази.

Апаратна косметика купити в Україні та у Києві зі швидкою доставкою.

Апаратна косметика купити в салон краси або СПА центр — значить забезпечити максимальний результат від апаратних процедур, гарантувати комфорт та безпеку під час проведення, а також можливість запропонувати Вашим клієнтам професійний догляд у домашніх умовах у перервах між процедурами. 

Зверніть увагу!!! Ми доставляємо апаратну косметику до усіх обласних центрів та великих міст: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Краматорськ, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та ін.