cp_set
Чесна розстрочка
Всі відсотки ми взяли на себе!

Наша розстрочка допоможе вам придбати будь-який апарат вже сьогодні!

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо

Наш шоурум

Апарати для кавітації

Апарати для кавітації є сучасним аналогом ліпосакції. Тільки, на відміну від хірургічного методу, ультразвукова кавітація дозволяє позбутися жирових відкладень без болю й будь-якої реабілітації. В основі цієї методики лежить вплив низькочастотного ультразвуку (37-42 КГц) на організм. Під час кавітації ультразвук створює у жировій тканині безліч дрібних бульбашок, що знищують підшкірно-жирову клітковину. Приблизно 90-95% токсинів, продуктів розпаду та шлаків виводяться з організму природним шляхом через лімфу.

Кому потрібно купити обладнання для ультразвукової кавітації?

Купити апарат для кавітації можна для приватних клінік, салонів краси, СПА-центрів, дерматологічних кабінетів. Прилади для кавітації застосовуються у різних медичних цілях:

 • для неінвазивної ліпосакції;
 • для усунення найскладніших жирових пасток;
 • в програмах комплексного лікування при ожирінні.

Які процедури проводяться за допомогою апаратів для кавітації?

Кавітація – це справжня знахідка для тих клієнтів, які мріють пострункішати та прибрати зайві сантиметри локально. Сучасні установки для ультразвукової кавітації мають декілька маніпул різного діаметру, для якісного опрацювання великих та важкодоступних зон. Вже відразу після сеансу клієнт може повертатися до колишнього життя, адже немає ніяких пошкоджень або набряків. Методика відрізняється повною безболісністю, а результати відзначаються вже після одного впливу: йде близько 3-5 сантиметрів в об’ємах.

Устаткування для кавітації використовується переважно для схуднення. З його допомогою можна позбутися зайвих жирових відкладень на животі, стегнах, руках. За допомогою УЗ апаратів проводяться різні косметологічні процедури:

 • ліквідація стійких жирових відкладень;
 • локальна корекція;
 • усунення наслідків невдалої ліпосакції.

Крім того, ви можете поєднувати кавітацію з іншими апаратними процедурами (LPG, пресотерапія, лімфодренаж, мезотерапія або RF).

Що потрібно враховувати, щоб купити якісний УЗ прилад для кавітації?

Якщо збираєтеся купити апарат для кавітації, звертайте увагу на відгуки. Довіряйте тільки відомим виробникам з позитивною репутацією. Обладнання повинно доповнюватися сертифікатами СЕС та СЕ, які підтверджують ефективність.

Важливо, щоб прилад для кавітації був оснащений калібруванням маніпули випромінювача. Частота УЗ згодом зміниться через природне зношування деталей. Якщо вищевказаної функції не буде, відновити початкову потужність випромінювача не вийде.

Протипоказання та рекомендації до використання апаратів для кавітації

Ультразвукове обладнання для кавітації можна застосовувати:

 • при загостренні хронічних захворювань;
 • під час вагітності;
 • у разі порушення згортання крові;
 • при аутоімунних захворюваннях;
 • якщо є онкологічні новоутворення та міоми матки.

Кавітацію за допомогою професійних УЗ приладів рекомендується проводити раз на 7-10 днів курсами з 3-5 процедур. Повторювати курси потрібно кожні півроку.

Де купити ультразвукове обладнання для кавітації за доступною ціною з доставкою по Україні?

Апарат для кавітації купити – значить впровадити до свого салону або центру естетичної косметології саме революційне оснащення з боротьбі із зайвою вагою. За якісними апаратами для кавітації звертайтеся до компанії Cosmo-Prof. Оцініть асортимент в онлайн-каталозі або у нашому виставковому центрі (місто Київ). Оформити замовлення можна безпосередньо на сайті, а також по телефону.

Зверніть увагу!!! Ми доставляємо апарати для кавітації до усіх обласних центрів та великих міст: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Краматорськ, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми , Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та ін.