cp_set
Чесна розстрочка
Всі відсотки ми взяли на себе!

Наша розстрочка допоможе вам придбати будь-який апарат вже сьогодні!

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо

Наш шоурум

Апарати для кріоліполізу

Апарати для кріоліполізу є унікальним оснащенням для центрів естетичної медицини, бо вони не мають аналогів. Кріоліполіз спрямований на локальне схуднення за допомогою низьких температур. Ефект помітний не відразу, процес схуднення буде відбуватися поступово, проте це природній фізіологічний процес схуднення, що робить методику безпечною та унікальною. Процес розщеплення жирових клітин не порушує життєдіяльність організму. Всі токсини та шлаки, які утворюються після їх загибелі, спокійно виводяться через лімфатичну та кровоносну системи.

Коли потрібно купити апарат для кріоліполізу?

Купити обладнання для кріоліполізу можуть дозволити собі всі салони краси. Наявність такого апарату гарантує збільшення потоку клієнтів. Апарати для кріоліполізу можуть використовуватися у медичних установах та приватних косметологічних кабінетах. Для цього не потрібні додаткові ліцензії чи дозволи.

Проведені процедури за допомогою апарата для кріоліполізу

Кріоліполіз – це справжній порятунок для клієнтів, які мріють схуднути локально (наприклад, прибрати складку на животі або «вушка» на стегнах). В ході процедури в маніпулу апарату під впливом вакууму затягуються м'які тканини та починається поступове охолодження. Опрацювання однієї зони триває 30- 60 хвилин, однак, повна відсутність дискомфорту дозволяє клієнту розслабитися та відпочити, тоді як триває процес схуднення. Апарат для кріоліполізу дозволяє всього за 3-5 сеансів позбавитися зайвих об'ємів та небажаних сантиметрів.

Обладнання оснащене різними насадками: вакуумними аплікаторами, плоскими маніпуляторами. Зазвичай в наборі не менше 4-х насадок різних форм та розмірів.

Як вибрати і купити якісне обладнання для кріоліполізу?

Вибирати техніку для кріоліполізу потрібно з урахуванням функціональності і продуктивності. Краще віддавати перевагу перевіреним брендам з позитивною репутацією. Апарати для кріоліполізу повинні доповнюватися документацією, яка підтверджує їх ефективність та безпеку.

Протиріччя та рекомендації щодо використання техніки для кріоліполізу

Апарати для кріоліполізу не можна використовувати:

  • під час вагітності;
  • при онкологічних захворюваннях;
  • якщо є непереносимість холоду;
  • при наявності кардіостимулятора;
  • при інфекційних і аутоімунних захворюваннях.

За день до процедури не варто приймати сауну, вживати алкоголь та важку їжу, відвідувати солярій. Після – потрібно провести мануальний масаж та збільшити кількість споживаної рідини.

Де купити апарат для кріоліполізу за доступною ціною?

Можливість купити апарат для кріоліполізу дозволить підкреслити високий статус салону краси та отримати найсучасніше обладнання для вирішення естетичних проблем клієнтів. Схуднення за допомогою низьких температур – це нове слово в косметології, яке вже встигло довести свою ефективність!

Купити техніку для кріоліполізу з оперативною доставкою по Україні можна на сайті компанії Cosmo-Prof . Ми підкажемо оптимальне рішення щодо ваших потреб та побажань. Гарантуємо відповідність товарів опису та заявленим характеристикам!

Зверніть увагу!!! Ми безкоштовно доставляємо апарати для кріоліполізу до усіх обласних центрів та великих міст: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Краматорськ, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці тощо.