Апарат SHR епіляції MED-100с
cp_set
Чесна розстрочка
Всі відсотки ми взяли на себе!

Наша розстрочка допоможе вам придбати будь-який апарат вже сьогодні!

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо

Наш шоурум

SHR і OPT апарати для видалення волосся

Апарати для SHR і OPT епіляції створені для тих фахівців, які в усьому прагнуть досконалості. Адже саме їх можна назвати досконалими завдяки комбінації найважливіших критеріїв: надійність, високі технології, зручність користування, комфорт для клієнтів, швидке досягнення бажаного результату, відсутність ускладнень. Апарат SHR і OPT епіляції дозволить кожному косметологу впровадити в роботу відразу кілька затребуваних процедур і виділитися серед маси конкурентів.

Особливість епіляції за технологією SHR і OPT – це 100% впевненість в найкращому результаті незалежно від типу шкіри, кольору волосся або пори року. Енергія фотоепілятора поглинається строго меланіном в цибулинах волосся і не впливає на навколишні тканини чи органи. За один сеанс SHR і OPT епіляції усувається до третини всього волосся. Це чудовий результат! Крім того, особливістю таких установок служить маніпула в русі. Функція в русі дозволяє за лічені хвилини обробити великі ділянки шкіри, в той час не перегрівати окремі зони та не доставляти дискомфорту клієнту. Така епіляція займає до 3-5 хвилин. Якщо встановити потрібний фільтр, ви зможете залучити апарат для інших цілей: омолодження, усунення видимих судин, освітлення пігментації або лікування акне.

Рішення купити апарат SHR і OPT епіляції – найвірніше для вас!

Якщо ви досі гадаєте, чи варто купити апарат SHR і OPT – вирішуйте! Адже це один з найбільш удосконалених апаратів для щоденної практики косметологів. Ваші клієнти полюблять апарат з технологією SHR і OPT за безпеку та результат. Ви ж полюбите його за простоту в роботі та надійність. Яку б ви його функцію не пустили в дію, вона буде виконана досконало.


Примітка!!! Ми здійснюємо безкоштовну доставку апаратів SHR та OPT для епіляції до всіх обласних центрів та великих міст: Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова, Вінниці, Краматорська, Маріуполя, Житомира, Запоріжжя, Івано-Франківська, Кропивницького, Сєвєродонецька, Луцька, Миколаєва, Полтави, Рівного, Сум, Тернополя, Ужгорода, Херсона, Хмельницького, Черкас, Чернігова, Чернівців тощо.