Лазер для видалення судин MBT-980
cp_set
Чесна розстрочка
Всі відсотки ми взяли на себе!

Наша розстрочка допоможе вам придбати будь-який апарат вже сьогодні!

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо

Наш шоурум

Апарати для видалення судин

Обладнання для лікування судинних патологій базується на декількох методах. Однак першість віддають лазерам та радіочастотним коагуляторам. Перші впливають на уражену судину або капіляр світловою енергією лазера, яка нагріває уражену судину та склеює її стінки. Енергія поглинається виключно гемоглобіном крові, а не меланіном, який знаходиться у верхніх шарах шкіри. Саме ця вибірковість повністю усунула ризик рубців. Більш того, метод є безконтактний, тому виключає пошкодження шкіри. У разі з радіочастотним коагулятором радіохвильова енергія доставляється до судини через електрод, який також нагріває та спаює стінки судини. Невеличкий електрод та чіткий контроль впливу дозволяє видалити навіть найменше видимий капіляр.

Кому варто купити лазер для видалення судин?

Апарат для видалення судин – це обладнання, яке повинно бути у кожному престижному салоні краси або у центрі лазерної косметології. Судинні дефекти спостерігаються у більшості клієнтів, тому процедура їх видалення є неймовірно затребуваною та популярною.

Апарати для видалення судин зараз широко застосовуються у косметологічних центрах та кабінетах. Крім того, купити діодний або неодимовий лазер для видалення судинних дефектів однозначно потрібно власникам приватних дерматологічних клінік.

Процедури, які проводяться за допомогою лазерного апарату для видалення судин

Лазер використовується для видалення будь-яких капілярних дефектів. Сучасні лазери мають настроювання, які дозволяють підлаштовувати їх під різні маніпуляції, наприклад:

 • видалення капілярних зірочок;
 • лікування куперозу і розацеа;
 • видалення плям під час пойкілодерміі;
 • ліквідація розширення артеріол, венул та капілярів різної етіології.

Результати від застосування апарату для видалення судин помітні вже під час першої процедури. Судина, яку раніше було видно, зникає прямо на очах. У випадках, коли патологія є невеликою, достатньо однієї процедури. Великі уражені ділянки можуть зажадати вторинного проведення коагуляції. Апарати для видалення судин діють настільки дбайливо, що не потребують використання будь-якої анестезії, а клієнт відразу після сеансу може повертатися до звичайного життя, дотримуючись мінімум рекомендацій від лікаря.

Що слід враховувати, коли обираєш лазер для видалення судин?

Перш, ніж купити лазер для видалення судинних дефектів, потрібно переконатися, що він відповідає стандартам ЄС, СЕС України. Кожен апарат повинен пройти процедуру обов'язкової сертифікації. Вона підтверджує ефективність і безпеку лазера, що важливо для успішного обслуговування клієнтів. Намагайтеся купити лазер у перевірених постачальників!

Протиріччя та рекомендації щодо використання коагулятора для видалення дефектів шкіри

Радіочастотний коагулятор для видалення дефектів шкіри не можна застосовувати під час:

 • вагітності, лактації;
 • онкологічних патологіях;
 • цукрового діабету;
 • аутоімунних захворювань;
 • загострення хронічних хвороб.

Не рекомендовано проводити видалення радіочастотним коагулятором у пацієнтів, які мають схильність до утворення рубців. Для кожного пацієнта потрібно підібрати індивідуальні налаштування та програму роботи коагулятору.

Після процедури потрібно захистити шкіру від сонячних променів та температурних впливів.

Де купити коагулятор для видалення судинних зірочок?

Купити радіочастотний коагулятор для видалення судинних дефектів можна на сайті компанії Cosmo-Prof . Звертаючись до нас, ви отримуєте:

 • гарантію якості;
 • безкоштовне навчання;
 • технічну підтримку та консультації.

Поспішайте купити апарати для видалення судин за найвигіднішою ціною!

Зверніть увагу!!! Ми безкоштовно доставляємо апарати для видалення судин до усіх обласних центрів та великих міст: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Краматорськ, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці тощо.