cp_set
Чесна розстрочка
Всі відсотки ми взяли на себе!

Наша розстрочка допоможе вам придбати будь-який апарат вже сьогодні!

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо

Наш шоурум

Апарати для видалення татуювань

Апарати для видалення татуювань є найсучаснішими лазерними установками для косметичних кабінетів та лазерних косметологічних центрів. Нині такі апарати є єдиним безпечним способом позбутися перманентного макіяжу, кольорових і однотонних татуювань. Їх робота полягає у тому, щоб вибірково впливати лазером на фарбувальний пігмент в шкірі. При цьому висока точність та правильна довжина хвилі лазера не пошкоджує сусідні тканини. Під час процедури немає ризику отримати опік або рубець в місці впливу.

Кому варто купити лазер для видалення тату?

Прилад для татуажу можна купити для дерматологічної клініки, салону краси, тату салону. Татуювання є затребуваною процедурою, тому обладнання швидко відіб’є свою ціну та принесе чималий прибуток. Видалення татуювань – це легальна процедура, яка не вимагає окремих ліцензій, тому її може виконувати будь-який косметолог зі спеціалізованою освітою.

Які процедури, крім видалення тату, можна проводити лазерним апаратом?

Лазер для видалення тату дбайливо розбиває фарбувальний пігмент на безліч дрібних молекул, які протягом кількох тижнів природним шляхом через лімфу виводяться з організму. Однак перші результати відзначаються вже під час процедури: тату з кожним спалахом світлішає та поступово зникає. Крім основної функції, такі лазери часто справляються ще з декількома завданнями: усувають судинні патології або виконують карбоновий пілінг шкіри. Така багатозадачність позбавить вас від потреби купувати кілька різних для роботи апаратів.

Отже, крім видалення татуювань, апарат можна використовувати:

 • з метою лікування;
 • у косметологічних цілях.

На що звернути увагу, перш ніж купити лазер для видалення татуювань?

Вибираючи обладнання для видалення тату потрібно звертати увагу на:

 • Потужність лазерної енергії. Ідеальним для косметологічних сеансів стане лазер з потужністю до 1000 мДж. А от для виведення татуювань краще вибирати моделі з потужністю 2000 мДж і вище.
 • Комплектацію. В наборі повинні бути три види насадок для видалення чорних та кольорових пігментів, а також насадка для проведення карбонового пілінгу (чим більше комплектація, тим більш багатофункціональним буде апарат).

Купуйте обладнання для видалення тату у перевірених постачальників. Кожен апарат для позбавлення від татуювань повинен доповнюватися сертифікатами, які підтверджують його відповідність загальноприйнятим стандартам ЄС, СЕС України.

Золотим стандартом для зняття татуювань є неодимові лазери. Вони добре виводять пігмент тату, при цьому сама процедура займає мінімум часу.

Протиріччя та рекомендації щодо використання техніки для видалення тату

Лазерне обладнання для виведення татуювань не можна використовувати, якщо підшкірний малюнок має термін, менший 2-х місяців. Окрім цього, протиріччями до використання лазера є:

 • свіжий загар;
 • підвищена чутливість до ультрафіолету;
 • вживання фотосенсибілізаторів (гормональні, оральні контрацептиви, тетрациклінові антибіотики);
 • активні дерматологічні захворювання;
 • гострі хронічні захворювання;
 • онкологічні новоутворення;
 • цукровий діабет.

Колір тату-барвника безпосередньо впливає на ефективність лазера для видалення. Татуювання тілесних відтінків виводяться зі шкіри найгірше. Чим темніше колір татуювання, тим простіше його позбутися. Крім того, проблематично усувається фарба радянського часу, яка зроблена із сажі і одеколону. Те ж саме можна сказати і про фарби на основі оксиду металів. Навіть найпотужніший лазер з такими тату може не впоратися.

Де купити машинку для видалення наколок та скільки коштують в Україні такі апарати?

Купити лазерний апарат для видалення тату можна на сайті компанії Cosmo-Prof. Вартість обладнання буде залежати від моделі, функціональності та потужності. Ми надаємо безвідсоткову розстрочку незалежно від обсягу замовлення. Оцінити переваги наших товарів на власні очі можна у виставковому центрі компанії Cosmo-Prof, що знаходиться у Києві.

Апарат для видалення тату за вигідною ціною дозволить стати вашому салону або косметологічному центру на рівень віще, збільшить дохідність та кількість клієнтів, виділить вас серед інших конкурентів. Лазер для видалення судин та тату - це поєднання інноваційних технологій, неймовірної результативності та високої безпеки!

Зверніть увагу!!! Ми безкоштовно доставляємо апарати для видалення татуювань до усіх обласних центрів та великих міст: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Краматорськ, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці тощо.