cp_set
Чесна розстрочка
Всі відсотки ми взяли на себе!

Наша розстрочка допоможе вам придбати будь-який апарат вже сьогодні!

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо

Наш шоурум

Апарати для вакуумного масажу

Апарати для вакуумного масажу вже багато років не здають своїх позицій серед популярного обладнання для косметології. А річ у тому, що вони дарують колосальну користь організму, забезпечують прекрасний результат омолодження і корекції фігури, а сам процес процедур - дуже зручний для клієнтів.

Принцип роботи апаратів вакуумного масажу полягає в делікатному всмоктуванні м'яких тканин з підшкірно-жирової клітковини в маніпулу, під якою створюється негативний тиск. В результаті цього в опрацьованих ділянках спостерігається покращення кровообігу, приплив кисню і поживних речовин.

Кому і для яких цілей потрібно купити обладнання для вакуумного масажу?

Купити апарат для вакуумного масажу однозначно варто власникам салонів краси, дерматологічних клінік, масажних кабінетів. Такі масажери можна використовувати без додаткових ліцензій, бо вони абсолютно безпечні.

Вакуумний масаж значно підвищує тонус шкіри і забезпечує потужний лімфодренажний ефект. Завдяки укомплектуванню насадок різного діаметру і багатьох налаштувань потужності, працювати ви зможете у декільках напрямках: проведення Anti-Age процедур та корекція фігури. У першому випадку досягається усунення зморшок, птозу, нормалізація роботи сальних залоз і підвищення тонусу шкіри обличчя, а в другому - моделювання красивого силуету, локальне зменшення обсягів тіла і лікування целюліту. Досить просто встановити потрібну інтенсивність і вибрати насадку відповідного діаметру!

Проведені види масажу за допомогою вакуумного апарату

Масажери для вакуумного масажу використовують з метою проведення різноманітних процедур, таких як:

 • вакуумний масаж для схуднення;
 • вакуумна апаратна чистка;
 • масажний лімфодренаж;
 • локальна декомпресія;
 • вакуумна терапія.

Щоб надавати широкий асортимент косметологічних послуг, слід купити найпотужніше вакуумне обладнання з безліччю налаштувань і широкою комплектацією.

Як вибрати і купити якісний прилад для вакуумного масажу?

Вакуумний апарат для масажу - це високотехнологічний пристрій зі складною конструкцією, яка об'єднує кілька елементів:

 • вакуумний насос для створення негативного тиску;
 • мікропроцесор, який відповідає за контроль рівня тиску повітря;
 • блок керування.

Перш ніж купити вакуумний масажер, ознайомтеся з технічними характеристиками і відгуками. Кожен прилад доповнюється докладною інструкцією від виробника. При необхідності додатково порадьтеся з консультантами магазину.

Протипоказання та рекомендації до використання масажерів для вакуумного масажу

Апарати для вакуумного масажу можна використовувати при:

 • серцево-судинних захворюваннях;
 • онкології або діабеті;
 • вагітності або лактації;
 • підвищеної схильності до тромбоутворення.

Після сеансу вакуумним масажером на тілі залишаються точкові крововиливи - петехії. При глибокому впливі (а саме воно має лікувальний ефект) цього не уникнути. Попереджайте про це своїх клієнтів.

Де купити вакуумний масажер за лояльною ціною?

Замовити обладнання для вакуумного масажу можна на сайті компанії Cosmo-Prof в будь-який зручний час. Ми пропонуємо професійні апарати в розстрочку без відсотків і комісій. Звертаючись до нас, ви отримуєте:

 • гарантію оригінальності техніки;
 • розширену комплектацію придбаних пристроїв;
 • обладнання, що відповідає нормам і стандартам ЄС, СЕС України;
 • першокласне гарантійне і післягарантійне обслуговування;
 • технічну підтримку та хороші консультації з питань експлуатації техніки.

Приходьте в наш виставковий центр в Києві, щоб переконатися в відмінній якості товарів самостійно. Купити апарат вакуумного масажу - це значить отримати базовий робочий інструмент на кожен день. Ви зможете запропонувати процедуру вакуумного масажу більшості своїх клієнтів, який в свою чергу проводиться курсом не менше 7-12 сеансів. Такий апарат не просто швидко окупається, але і є прекрасним джерелом регулярного доходу. Вакуумний масаж - це стандарт косметологічних послуг.

Зверніть увагу!!! Ми безкоштовно доставляємо апарати вакуумно-роликового масажу до всіх обласних центрів та великих міст: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Краматорськ, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне , Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші.