cp_set
Чесна розстрочка
Всі відсотки ми взяли на себе!

Наша розстрочка допоможе вам придбати будь-який апарат вже сьогодні!

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо

Наш шоурум

Апарати для гальваніки

Апарати гальваніки спрямовані на проведення процедур апаратного омолодження та оздоровлення шкіри. Основою гальванізації є вплив на дерму постійного електричного струму малої сили, який доповнений лікувальними косметичними препаратами. Надаючи вплив на шкіру гальванічним струмом, запускаються певні хімічні та фізичні процеси. Негативні та позитивні електроди апарату утворюють рухомі іони, а вони – прискорюють регенеративні процеси та клітинний метаболізм, розширюють кровоносні судини та наповнюють шкіру киснем, сприяють виробленню корисних речовин.

Кому та навіщо потрібно купити апарат для іонофорезу та дезінкрустації?

Апарати для іонофорезу – це багатофункціональне обладнання, яке використовується у косметологічних та дерматологічних клініках. Гальванізація не тільки підвищує проникнення цінних лікувальних компонентів у шкіру, її можливості досить широкі: поліпшуються власні захисні властивості шкіри, виводяться токсини та міжклітинна рідина, посилюється утворення колагену та еластину, усувається сухість, пігментація та запалення різного характеру. Особливе значення гальваніки – безпека та безболісність. Шкіра не травмується, тому ризик заражень та потреба у реабілітації – відсутні.

Апарати для іонофорезу та дезінкрустації застосовуються з метою:

  • нормалізації кровотоку та відтоку лімфи;
  • усунення тканинної гіпоксії та набряклості;
  • очищення епідермісу;
  • лікування акне;
  • розгладження рубців та стрий.

Також гальванічні апарати доцільно придбати для використання у медичних установах. За допомогою гальваніки лікуються захворювання нервової, сечостатевої, серцево-судинної систем. Іонофорез прискорює відновлення тканин після травм, інфекцій, запальних процесів.

Процедури, які проводяться за допомогою гальванічних апаратів

Устаткування для гальваніки надає можливість проводити відразу декілька процедур, що добре себе зарекомендували: дезінкрустація та іонофорез.

Дезінкрустація – це апаратне очищення епідермісу за допомогою лужних розчинів та електричних імпульсів.

Іонофорез – це введення різних препаратів у глибокі шари шкіри за допомогою електричних імпульсів.

Що слід врахувати перш, ніж купити прилад для дезінкрустації?

Перед тим, як купити апарат для іонофорезу, потрібно переконатися в його безпеці. Він повинен відповідати нормам та стандартам ЄС, СЕС України. Це підтверджується сертифікатами від виробника.

Якщо ви збираєтеся купити апарат через Інтернет, тоді спочатку детально вивчіть технічні характеристики та відгуки.

Протипоказання та рекомендації до використання обладнання для гальванізації та дезінкрустації

Апарати гальванічні не можна застосовувати при наявності кардіостимуляторів та інших електронних пристроїв в організмі. З обережністю процедури проводяться при загостренні хронічних захворювань. Перед використанням апарату клієнту потрібно порекомендувати пройти медичне обстеження та порадитися з лікарем.

Де купити гальванічний апарат за лояльною ціною у розстрочку?

Замовляйте косметологічну техніку на сайті компанії Cosmo-Prof. Ми пропонуємо апарати преміум-класу від відомих виробників: Nova Face, BRT.

Купити сучасне обладнання для гальваніки – значить з успіхом впровадити у свою роботу найбезпечніші та дієві процедури по догляду за дермою. Вашим клієнтам сподобається таке обладнання, бо сеанси гальванізації не приносять дискомфорту, а позитивна динаміка відзначається вже після однієї процедури.

Зверніть увагу!!! Ми доставляємо апарати для гальваніки до усіх обласних центрів та великих міст: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Краматорськ, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми , Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та ін.