cp_set
Чесна розстрочка
Всі відсотки ми взяли на себе!

Наша розстрочка допоможе вам придбати будь-який апарат вже сьогодні!

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо

Наш шоурум

Апарати міостимуляції для салонів та косметологічних клінік

Апарати міостимуляції найпотужніше впливають на м'язи людини. Ця методика вже довгий час застосовується у косметології під час проведення антивікових програм та у цілях корекції фігури. Щоб стимулювати м'язи, через спеціальні електроди подаються імпульси електричного струму, під діями яких відбувається скорочення м'язів. Ця процедура дуже комфортна та чудово переноситься клієнтами. У той час як вони відпочивають – м'язи працюють, обсяги тануть, а шкіра підтягується.

Для чого та кому варто купити міостимулятор?

Купити міостимулятор можна порекомендувати кожному власнику салону краси, дерматологічної клініки або косметологічного кабінету. Устаткування для електростимуляції дозволить розширити комплекс послуг, що надаються та залучити нових клієнтів.

Купити апарат для міостимуляції вигідно, тому що за допомогою такого обладнання ви зможете запровадити у роботу кілька найбільш популярних серед клієнтів програм: антивікову та корекцію об’ємів тіла.

Процедури, що проводяться за допомогою апарату для міостимуляції

Міостимулятор можна використовувати для стимуляції тіла, обличчя, окремих груп м'язів. Сучасні апарати можуть доповнюватися іншими функціями: нейростимуляція, електроліполіз, лімфодренаж, ліфтингом.

Міостимуляція може застосовуватися на різних ділянках тіла завдяки широким налаштуванням обладнання та електродам різного діаметру. Стимуляція м'язів тіла розширює кровоносні судини та покращує циркуляцію крові, сприяє виведення шлаків та міжклітинної рідини, стимулює ліполіз (розщеплення жирових відкладень), розгладжує целюліт. Крім того, опрацювання локальне та дозволяє отримати ефект у потрібній зоні. Проводячи міостимуляцію обличчя, стимулюється вироблення колагену та еластину, тургор та еластичність шкіри підвищується, утворюється чіткий контур обличчя без ознак птозу. Міостимуляція – це чудова профілактика проти передчасного старіння шкіри обличчя та тіла.

Як вибрати та купити якісний прилад для електростимуляції?

Щоб купити дійсно ефективний міостимулятор, потрібно уважно читати технічні характеристики та опис приладу. Устаткування відрізняється потужністю, комплектацією, кількістю й типом програм. Обирайте техніку від перевірених, всесвітньо відомих виробників, яка відповідає нормам та стандартам ЄС, СЕС України. Довіряйте тільки офіційним дилерам, які надають гарантії та сервісне обслуговування.

Протипоказання та рекомендації до використання обладнання з електроміостимулятором

Міостимулятор не можна використовувати при:

  • дерматологічних запальних та гнійних захворюваннях;
  • хворобах крові;
  • вагітності, лактації;
  • патологіях сечостатевої системи;
  • захворюваннях серця та нирок;
  • гаймориті (якщо процедури проводяться на обличчі);
  • онкологічних патологіях.

Не варто застосовувати стимулятор під час активних інфекційних процесів: ГРВІ та грипу. При наявності хронічних захворювань попередньо потрібно проконсультуватися з лікарем.

Для досягнення позитивного ефекту потрібно правильно вибирати силу струму та програму.

Прилад потрібно підлаштовувати під кожного клієнта індивідуально, з огляду на бажаний ефект, показання та тип процедури. Професійні міостимулятори часто мають силу струму до 90 мА. Струм в 100 мА й вище може бути потенційно небезпечним для здоров'я. Майстер повинен попередньо пройти навчання, щоб знати подібні нюанси.

Де купити професійний косметологічний інструмент за виправданою якістю ціною?

Купити косметологічну техніку у безпроцентну розстрочку можна у компанії Cosmo-Prof. Щоб подивитися, скільки коштують міостимулятори, а також оцінити функціонал, приходьте до нашого виставкового центру у Києві. Оформити заявку на придбання апарату можна безпосередньо на сайті або зателефонувавши по телефону.

Зверніть увагу!!! Ми доставляємо апарати для міостимуляції до всіх обласних центрів та у великі міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Краматорськ, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та ін.