cp_set
Чесна розстрочка
Всі відсотки ми взяли на себе!

Наша розстрочка допоможе вам придбати будь-який апарат вже сьогодні!

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо

Наш шоурум

Апарати HIFU для SMAS ліфтингу недорого з доставкою

Апарати SMAS ліфтингу – це справжня інновація у сферіі естетичної медицини, яка спрямована на збереження молодості та краси шкіри. До недавнього часу підтяжка шкіри та усунення зморшок були можливі тільки за допомогою хірургічного втручання. Поява косметологічних апаратів для ультразвукового SMAS ліфтингу втілила мрію мільйонів жінок мати пружну та підтянуту шкіру без болю, тривалої реабілітації та негативних наслідків.

Кому та навіщо потрібно купити апарат HIFU для SMAS ліфтингу?

Купити апарат SMAS ліфтингу в Україні - це унікальна можливість для кожного косметологічного центру надати своїм клієнтам шанс відновити молоду шкіру і надовго забути про ознаки старіння (птоз, зморшки, провисання в області шиї та підборіддя). Апарати для SMAS ліфтингу використовуються, якщо є такі естетичні проблеми:

  • деформація форми обличчя;
  • схилення губ;
  • гравітаційне нависання куточків очей;
  • інші вікові зміни.

Які процедури проводяться за допомогою lift обладнання?

Методика SMAS спрямована на природне омолодження шляхом запуску регенеративних процесів. Під впливом сфокусованого ультразвуку на глибокі шари дерми (глибина проникнення до 4,5 мм), відбувається миттєвий прогрів існуючих волокон колагену та еластину. В результаті вони ущільнюються та стягуються, корегують каркас обличчя та розпочинають утворення нових колагенових волокон. Сканування всіх шарів шкіри, контроль за тим, що відбувається на моніторі та унікальна система охолодження зробили обладнання для SMAS ліфтингу безпечним для клієнтів та зручним для фахівців, що працюють з ним. Відразу після сеансу омолодження ваші клієнти зможуть повернутися до звичного життя завдяки відсутності будь-яких негативних наслідків, а позитивний ефект від процедури зростатиме ще найближчі 4-6 місяці.

Що слід врахувати перш, ніж купити косметологічний прилад для СМАС ліфтингу?

Правильно вибрати і купити дійсно якісний апарат для SMAS ліфтингу вам допоможуть технічні характеристики, з якими обов'язково треба ознайомитися. Також необхідно переконатися в оригінальності моделі та у її відповідності до стандартів ЄС, СЕС України.

Вартість косметологічного обладнання залежить від його функціоналу, потужності та виробника. Чим більше функцій/комплектуючих та чим відоміший виробник, тим вищою буде ціна апарата.

Протипоказання та рекомендації щодо використання ультразвукових апаратів для SMAS ліфтингу

Апарат для СМАС не можна застосовувати під час:

  • вагітності;
  • грудного вигодовування;
  • гострих запальних процесах;
  • онкології, цукрового діабету.

Застосування будь-яких електронних апаратів протипоказано, якщо клієнт використовує кардіостимулятор. Також до протипоказань відносяться: епілепсія, вовчанка, епідермальні запалення з гноєм, активний псоріаз, екзема.

Під час використання апарату для СМАС-ліфтингу не потрібна анестезія, не треба носити захисні окуляри. Обладнання працює безболісно та безпечно.

Де купити професійний апарат для ліфтингу за лояльною ціною?

Купити апарат для SMAS ліфтингу, не виходячи з дому, можна на сайті компанії Cosmo-Prof! У нашому каталозі тільки оригінальне обладнання з гарантіями від виробника!

Примітка!!! Ми здійснюємо безкоштовну достаку апаратів HIFU і SMAS ліфтингу до усіх обласних центрів та міст України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Краматорськ, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне , Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці тощо.