Діодний лазер для видалення судин MBT-980+

  • Артикул: 0033
  • 260000 грн.
Сучасний діодний лазер MBT-980 + - це обладнання для проведення безконтактної коагуляції судинних патологій. На сьогоднішній день один з кращих апаратів у цьому сегменті. Він відрізняється високою якістю збірки.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати
Розстрочка

Діодний лазер для видалення судин MBT-980+ призначений для професійного використання у медичних установах та косметологічних центрах.

Корпус діодного лазеру MBT-980+ оснащений великим сенсорним та кольоровим дисплеєм на 8.4 дюймів, за допомогою якого відбувається налаштування усіх параметрів. Крім того, управління робить простим й наявність російської мови у параметрах. Захистити апарат від стороннього включення дозволяє блокування на ключ. Наконечник лазеру, який працює безконтактно, має спеціальне кріплення на бічній панелі корпусу, а педаль ножного управління дозволяє отримати повний контроль над процедурою. Навіть якщо раніше ви не працювали з подібним апаратом, не сумнівайтеся – цей лазер не викличе складнощів!

Працює діодний лазер MBT-980+ завдяки спалахам імпульсного світла довжиною хвилі 980 нм. Потужним потоком світлова енергія проникає у тканини й перетворюється у теплову, вибірково нагріваючи гемоглобін у простінках уражених капілярів та судин. Внаслідок коагуляції стінки судини згуртовуються, вона світлішає й зникає під шкірою. Головний плюс безконтактної технології у тому, що цілісність тканин не порушується, період реабілітації мінімальний, а можливість ускладнень зведена до нуля. Повне видалення судинних дефектів досягається за 1-3 сеансу, а результат клієнт отримує відразу у ході процедури.

Результат роботи з діодним лазером моделі MBT-980+:

  • Видалення судин на тілі та обличчі.
  • Видалення судинних зірочок, телеангіоектазій.
  • Лікування куперозу і розацеа.

Професійний діодний лазер МВТ-980+ сертифіковано на території України. Він пройшов вуі необхідні клінічні та технічні дослідження, чим довів свою безпеку й ефективність.

Кількість імпульсів: нескінченне

Потужність випромінювача: 50 W

Довжина хвилі: 980 нм

Частота повторень: 1-20 Гц (регульована)

Тривалість імпульсу: 5-60 мс

Система охолодження: повітряна

Дисплей: 8.4 inch color touch screen


НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо