Діодний лазер для видалення волосся MBT-808

  • Артикул: 0086
  • 270000 грн. 280000 грн.
Мобільний та легкий в роботі діодний лазер MBT-808 - це комбінація найвищої якості, надійності та, безперечно, досягнення очікуваних результатів. У цій моделі використовується довжина хвилі 808 нм, яка є «золотим стандартом» діодних лазерів.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати
Цей апарат ви можете замовити за попереднім замовленням З ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗНИЖКОЮ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЗАМОВЛЕННЯ

Діодний лазер MBT-808 створений для професійного використання центрами лазерного видалення волосся та косметологічними клініками.

Лазер для епіляції MBT-808 відрізняється максимально високою потужністю випромінювання, серед всіх своїх попередників, до 120 Дж / см², робочою частотою, від 1 до 6 Гц і великими налаштуваннями у виборі довжини імпульсу, від 0 до 570 мс. Маніпула, в яку вбудовано інноваційну мікроканальну систему охолодження барів діода, гарантовано забезпечує ресурс випромінювача понад 10 мільйонів імпульсів. Крім того, напівпровідникова система охолодження наконечника забезпечує безболісну та швидку епіляцію на будь-якій шкірі чи зоні. Русифіковане меню, великий сенсорний дисплей зробили процес управління та підбору характеристик приємним і зрозумілим для фахівців.

Епіляція на діодному лазері MBT-808 не тільки комфортна, але й повністю безпечна. Світлова енергія поглинається меланіном волосся, відразу перетворюється на теплову та за лічені мілісекунди руйнує стрижень волосини, а всі навколишні підшкірні структури залишаються неушкодженими. Діодний лазер дозволяє видалити від світлого та тонкого, до темного та жорсткого волосся на 1-5 фототипі шкіри. Результати відзначаються вже після першого сеансу у вигляді зменшення кількості волосся на 25-30%, а курс з декількох процедур позбавить ваших клієнтів небажаного волосся. Сучасний діодний лазер - це стабільно якісне видалення волосся, результати якого перевірені часом.

Професійний діодний лазер MBT-808 сертифікований на території України. Він пройшов численні технічні та клінічні дослідження.

  • Ми надаємо ексклюзивну вартість на покупку нової маніпули за фіксованою ціною 1500 USD в післягарантійний період!
  • Заміна фільтрів в апараті та діагностика в період гарантійного обслуговування здійснюється безкоштовно!
  • Всі діодні лазери проходять обов’язкове тестування в присутності клієнта за допомогою піроелектричного сенсора, який вимірює енергію лазерного випромінювання та заявлену потужність, яка не повинна бути нижчою від показників на сенсорі.
  • Заміри потужності на випромінювачі та охолодження наконечника доступні у відеоогляді!
  • Ми піклуємося про свою та вашу репутацію, тому у разі гарантійного ремонту, який займає понад 3-х робочих днів, ми надаємо підмінний апарат MBT-HI500W!
  • Комплексна гарантія на апарат та робочу маніпулу становить 24 місяці!

Потужність випромінювача: 600 Coherent (США)

Довжина хвилі: 808 нм

Кількість імпульсів: 10 000 000

Режими роботи: HR

Щільність енергії: До 120 Дж/см2

Розмір плями: 12х12 мм

Частота повторень імпульсів: До 6 Гц

Тривалість імпульсу: 0 - 400 мс

Максимальна потужність 2000 Вт

Система охолодження: контактне охолодження шкіри від 0 до - 12°С

Вага: 45 кг

Мовний інтерфейс: російською мовою


НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо