cp_set
Чесна розстрочка
Всі відсотки ми взяли на себе!

Наша розстрочка допоможе вам придбати будь-який апарат вже сьогодні!

Показано з 1 по 9 із 18 (2 сторінок)

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо

Наш шоурум

Діодні лазери для професійної епіляції

Діодний лазер відноситься до лазерних установок для епіляції, які дозволяють забути про небажане волосся на досить тривалий час. Останнє покоління діодних лазерів є абсолютно безпечними та неймовірно ефективними пристроями. Завдяки їм курс епіляції проводиться лише за 8-12 процедур. Технологія заснована на лазерному випромінюванні, яке фокусується на фолікулі волосини з миттєвим розігрівом в ній пігменту (меланіну), що призводить до переривання підживлення цибулини та її відмирання

Кому і навіщо купувати діодний лазер для епіляції?

Купити діодний лазер - це вигідне рішення для будь-якого власника салону краси чи студії воскової епіляції. Епіляція вже давно є найпопулярнішою серед затребуваних процедур. За допомогою діодного лазера можна розширити спектр послуг та запропонувати клієнтам позбутися від волосся швидко і без болю.

Лазерна епіляція рекомендована, якщо у Вас:

 • занадто активний ріст волосся;
 • посилений ріст волосся після приймання гормональних препаратів;
 • наявність волосся у важкодосяжних місцях (у складках шкіри);
 • подразнення та алергічні реакції після інших методів видалення.

Функціональні можливості діодного лазеру

Діодний лазер можна використовувати на різних частинах тіла:

 • на обличчі (верхня губа, щоки, підборіддя);
 • на грудях та в області пахв;
 • на руках та ногах;
 • в області паху.

Що слід врахувати перш, ніж купити лазерний апарат для епіляції?

Перш ніж купити діодний пристрій, потрібно вивчити технічні характеристики та розібрати, як працюють такі пристрої. Обладнання працює шляхом діодного перекачування. Лазерний діод - це джерело енергії, яке характеризується мінімальними розмірами з підвищеною продуктивністю.

Щоб купити якісний лазерний пристрій і не розчаруватися у ньому, обов'язково перевірте відповідність стандартам ЄС, СЕС України. Пристрій повинен бути доповнений гарантією якості та докладною інструкцією від виробника. Не соромтеся ставити запитання та консультуватися з експертами.

Протиріччя та рекомендації щодо застосування діодного лазеру

Діодний лазер не слід використовувати, якщо є:

 • цукровий діабет будь-якої стадії;
 • онкологія та доброякісні пухлини;
 • активний герпес;
 • індивідуальні радіаційні непереносимості;
 • засмага;
 • сиве волосся та те, яке немає пігменту;
 • свіжа засмага.

Сучасні діодні лазери використовують нову систему випромінювання від 755 до 1064 нм. Це означає, що лазерний промінь швидко досягає цибулин на різній глибині їх залягання. Процедура займе мінімум часу, виключає ризик травмування шкіри чи опіку. Завдяки прогресивній системі охолодження робочої маніпули, нагрівання шкіри мінімальне і потреби в анестезії не виникає. Видалення волосся на самих делікатних ділянках буде проходити максимально комфортно. Лазерні установки мають інтелектуальні системи управління, русифіковані меню та усі необхідні діагностичні налаштування для легкої експлуатації пристроїв.

Де купити діодний лазер за розумною ціною та яка буде вартість?

Купити діодний лазер, не виходячи з дому і не відволікаючись від повсякденної діяльності, можна в компанії Cosmo-Prof. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта та надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Щоб дізнатися, скільки коштує обладнання, а також оцінити усі переваги сучасних лазерів, приїжджайте до нашого виставкового центру у м. Київ.

Примітка!!! Ми здійснюємо безкоштовну доставку діодних лазерів для видалення волосся до всіх обласних центрів та міст України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Краматорськ, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон.