Фракційний лазер СО2 MBT-870+
cp_set
Чесна розстрочка
Всі відсотки ми взяли на себе!

Наша розстрочка допоможе вам придбати будь-який апарат вже сьогодні!

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо

Наш шоурум

Фракційні лазери CO2

Фракційний лазер CO2 – це найпотужніша зброя проти ряду серйозних естетичних недосконалостей шкіри ваших клієнтів. Саме CO2-лазер дозволить впоратися з глибокими зморшками на шкірі, рубцями та багатьма іншими дефектами. При цьому процедура виключає ризик ускладнень та неприємні відчуття під час сеансу.

Принцип фракційного шліфування CO2 лазером укладений в контрольоване ушкодження тканин з метою запуску процесів оновлення тканин. Промінь лазера з довжиною хвилі 10,6 мкм створює на поверхні шкіри невеликі пошкодження, які менші, ніж 0,1 мм у діаметрі (тепловий опік). Це активізує процес загоєння, при якому дефекти заміщуються здоровою та гладкою шкірою. Пошкодження, які утворює фракційне шліфування, затягуються дуже швидко, без будь-яких ускладнень: запалень, кровотечі, інфекцій. Реабілітація клієнта проходить стрімко, а головне - результат кращає з дня на день.

Чому варто купити фракційний лазер CO2 у косметологічний кабінет?

Купити фракційний лазер CO2 – це рішення, яке приймають справжні професіонали. Таке обладнання краще впорається з наслідками старіння шкіри, хвороби акне, шрамами різного походження та пігментними плямами. Ваші клієнти побачать очікуваний результат вже після першого сеансу! Наші моделі фракційних лазерів дуже надійні, спроектовані за новітніми технологіями, зручні для самого фахівця. Ви без зусиль зможете налаштувати потрібні параметри та подарувати клієнту гарну здорову шкіру, про яку він мріяв.