Косметологічний комбайн Sonia 5001

 • Артикул: 0093
 • 49900 грн.
Високотехнологічний комбайн Sonia 5001 на стійці – це робочий інструмент косметолога широкої спрямованості. В одній компактній установці поєднано дев'ять методик для проведення найбільш рентабельних процедур по догляду за обличчям та тілом.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати

Комбайн Sonia 5001 9 в 1 розроблено для професійного використання у салонах краси та центрах естетичної медицини.

Зручність у роботі апарату Sonia 5001 – ключова особливість моделі. Русифікований інтерфейс забезпечує простий доступ до регулювання кожної окремої функції. Для них передбачено окреме управління за допомогою кнопок та сенсорного дисплею. Кругова база стійки забезпечує рівновагу комбайну, а колеса – легке переміщення по кабінету та оптимальну поворотність. Кожна маніпула має кріплення до підставки.

Функції комбайна косметологічного Sonia 5001:

 1. Гальванотерапія (Іонофорез) – лікувальна та омолоджуюча процедура широкого спектру, заснована на впливі постійного слабкого гальванічного струму. Внаслідок фізико-хімічних процесів, які запускає гальванотерапія, посилюється кровообіг та обмінні процеси у тканинах. Метод покращує стан шкіри, знімаючи набряклість, запалення, відновлюючи тонус та здоровий колір обличчя.
 2. Дарсонвалізація – метод фізіотерапії заснований на імпульсах струму високої частоти, але малої сили. Неінвазивний та безболісний спосіб усунути акне та запалення, налагодити роботу сальних залоз, підвищити тонус шкіри й поліпшити обмінні процеси в організмі.
 3. Ультрафонофорез – спосіб трансдермального введення лікарських та вітамінних коктейлів у шкіру за допомогою ультразвукових коливань. Вони тимчасово відкривають пори та канали сальних залоз, через які й проникають активні компоненти косметики. Це процедура з широкими можливостями та результат буде багато у чому залежати від підібраного концентрату.
 4. Ультразвуковий скрабер – виконує делікатне очищення поверхні епідермісу за допомогою ультразвукових коливань, в результаті якого шкіра не стискається та не пошкоджується. УЗ чистка відлущує омертвілі клітини, вибиває сальні пробки та бруд з пор шкіри, розгладжує нерівності та зморшки. Виконує масаж на рівні клітин, який покращує кровообіг та виводить міжклітинної рідини. Вже після одного сеансу шкіра ваших клієнтів буде сяючою та посвіжілою, а регулярні процедури дозволять забути про висипання та нерівний рельєф.
 5. Брашінг – техніка бросажу очищає шкіру щітками різного діаметру та жорсткості від забруднень, а також стимулює циркуляцію крові. За допомогою цієї функції поліпшується рельєф шкіри, зменшуються прояви гіперпігментації та неглибокі зморшки.
 6. Вакуумний масаж – негативний тиск у зоні впливу викликає прилив крові з киснем та живильними мікроелементами. Процедура покращує трофіку тканин та повертає їм тонус. Бореться з птозом, зморшками та набряками. Не травмує та не розтягує шкіру.
 7. Вапоризація – розпарює шкіру та відкриває пори, тим самим м'яко готуючи її до подальших процедур та нанесення лікувальної косметики. Незамінна у багатьох програмах по догляду за шкірою.
 8. Спрей - перетворює вітамінні і лікувальні препарати в дрібнодисперсну емульсію, так як в такій формі вони глибше проникають в тканини.
 9. Лампа-лупа – дозволяє детально виконати огляд клієнта, правильно поставити діагноз та виконати будь-яку роботу якісно завдяки збільшенню зони, що оглядається без спотворення.

Комбайн косметологічний Sonia 5001 9 в 1 сертифіковано на території України. Він пройшов усі необхідні медичні та технічні дослідження.

Тиск вакууму: 60-70 cmHg

Електроди дарсонваля: 3 шт.

Лампа-лупа: 5 діоптрій

Ультрасоник: 1.1 МГц

Частота ультразвуку: 28 кГц

Пляшечки для спрею: 2 шт.

Браш: 5 щіток різного діаметру та жорсткості

Потужність: 50-60 Вт / 220-240 В

Габарити: 120х44х55 см

Вага: 20 кг

НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо