Косметологічний комбайн Sonia 5001
cp_set
Чесна розстрочка
Всі відсотки ми взяли на себе!

Наша розстрочка допоможе вам придбати будь-який апарат вже сьогодні!

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо

Наш шоурум

Комбайни на стійці пересувні

Комбайни на стійці пересувні, актуальність та популярність яких тільки зростає, позбавляють власників салону краси та косметологів потреби купувати безліч монофункціональних апаратів. Вони займають багато місця й до того ж дорожче за вартістю. Комбайн на стійці – це найпотужніше та сучасне оснащення для будь-якого центру краси. З ним розширюються можливості фахівця, а робочий процес – стає організованим та комфортним.

Косметологічний комбайн на стійці підбирається під будь-які потреби, так як їх асортимент на сьогоднішній день неймовірно широкий. Найчастіше пересувні комбайни на стійці включають усі базові та найчастіше використовувані функції: мікроструми, браш, скрабер для ультразвукової чистки, дарсонваль, вапозон, мікродермабразію та багато іншого. Кількість функцій у таких установках може досягати 16-18. Це означає суттєву економію коштів для салону та значне розширення виконуваних завдань. Тільки за допомогою однієї установки ви зможете проводити комплексні догляди та запровадити різні програми: від омолодження до підліткових проблем шкіри.

Купити косметологічний комбайн на стійці за вигідною ціною в Україні

Купити косметологічний комбайн на стійці дуже рентабельно для будь-якого салону. Установка швидко окупається та починає приносити хороший дохід. До того ж, невеликі габарити економлять простір у кабінеті, а можливість пересування – означає комфорт майстра та доступність усіх потрібних функцій завжди під рукою.