Косметологічний комбайн гідродермабразії 5 в 1 NV-W02

  • Артикул: 0212
  • 150000 грн.
Косметологічний комбайн гідродермабразії 5 в 1 NV-W02 – це апарат преміум класу, з яким Вам стануть доступні процедури класу Lux по догляду та омолодженню за шкірою обличчя.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати
Цей апарат ви можете замовити за попереднім замовленням З ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗНИЖКОЮ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЗАМОВЛЕННЯ

Косметологічний комбайн гідродермабразії 5 в 1 NV-W02 — це унікальний апарат з продуманим до деталей дизайном та функціоналом. В апараті представлено 5 сучасних функцій по догляду за обличчям: ультразвуковий  фонофорез, RF ліфтинг, кріотерапія, киснева мезотерапія та гідродермабразія (аква/гідропілінг). 

Ультразвуковий фонофорез — представлений класичною маніпулою, що дозволить проводити ультразвукову терапію, мікромасаж та ліфтинг. Процедура комфортна та універсальна для усіх типів шкіри.

Функція RF ліфтингу — представлена ергономічною маніпулою з двома насадками, що знімаються, форма електродів яких, дозволить з легкістю пропрацювати найделікатніші ділянки обличчя. Радіохвильова терапія — одна з найбільш затребуваних, неінвазивних процедур з омолодження та ліфтингу шкіри. 

Гідродермабразія (аквагідропілінг) — найтоповіша методика для безболісного, глибокого очищення шкіри. Суть методу полягає у комбінації вакуумного впливу у поєднанні з кислотними розчинами та спеціальними насадками запатентованої форми та абразивності. Насадки піддаються холодній стерилізації, при бажанні клієнта, можна використовувати індивідуальні набори. 

Киснева мезотерапія (оксигенотерапія) — це дбайливий спосіб насичення шкіри активними компонентами (сироватки, коктейлі, концентрати) та струменями чистого кисню. Відсутність протипоказань дозволяє проводити процедуру під час вагітності та лактації. Варто відзначити, що киснева мезотерапія – це найулюбленіша салонна процедура багатьох клієнтів, завдяки неймовірно приємним відчуттям!

Кріотерапія — стане відмінним варіантом для контрастної стимуляції після радіохвильової терапії, нормалізує роботу судин та заспокоїть шкіру після агресивних доглядів. 

Ми гарантуємо, що у рамках одного сеансу з косметологічним комбайном гідродермабразії 5 в 1 NV-W02, Ви подаруєте Вашим клієнтам абсолютно нові відчуття здорової та доглянутої шкіри! 

Косметологічний комбайн гідродермабразії 5 в 1 NV-W02 — сертифікований на території України та пройшов необхідне технічне та медичне тестування.

Частота ультразвуку: 1,1 МГц

Потужність уз. хвилі: 0,3 - 2,5 Вт/см2

Два режиму хвилі: постійна/змінна

Частота RF: 3 мГц

Потужність RF: 10-35 Дж/CM2

Сила вакууму: 0,7 Бар.

Витрата повітря: 6 л/хв.

Холодовий вплив: + 5/+ 10С.

НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо