cp_set
Чесна розстрочка
Всі відсотки ми взяли на себе!

Наша розстрочка допоможе вам придбати будь-який апарат вже сьогодні!

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо

Наш шоурум

Апарати для ультразвукової терапії – обов'язковий атрибут кожного салону

Ультразвуковий апарат – це обладнання, перевірене часом. Хвилі ультразвуку у поєднанні з маніпулой апарату дбайливо очищають поверхню епідермісу від сальних пробок, відмерлих клітин, насичують шкіру киснем. Під час фонофорезу користь лікувальних сироваток, коктейлів або тоніків підвищується більш ніж на 80%, так як їх проникнення досягає серединних шарів дерми. Також, ультразвукові хвилі здійснюють масаж на рівні клітин. Завдяки цьому відбувається стимуляція усіх обмінних процесів, виведення рідини та токсинів, синтезування нових волокон колагену у дермі, які відповідають за молодість та красу дерми. Апарати на основі ультразвуку багатогранні та корисні для багатьох ваших клієнтів, незалежно від віку, типу епідермісу, пори року.

Для чого та кому потрібно купити апарат ультразвукової терапії?

Апарати ультразвукової терапії УЗТ варто купити для салонів краси, дерматологічних клінік, косметологічних кабінетів. Устаткування з ультразвуком застосовується з метою:

 • чистки, омолодження та прискорення регенерації дерми;
 • поліпшення лімфовідтоку;
 • лікування суглобів та хребта за допомогою масажів;
 • усунення застою крові;
 • боротьби з целюлітом.

Процедури, які проводяться за допомогою апарату УЗТ

Ультразвукові апарати є базовими для будь-якого професійного та початківця косметолога. Процедури на основі ультразвуку люблять більшість клієнтів, так як він не травмує шкіру, не викликає біль та дозволяє значно скорегувати естетичні недосконалості шкіри. У сучасній косметології ультразвук задіяний у професійних скраберах та апаратах фонофорезу по обличчю та тілу. Залежно від частоти, сили та типу коливань ультразвукові хвилі надають різний вплив на глибокі та поверхневі шари шкіри.

УЗТ апарати застосовуються для проведення:

 • фонофорезу з лікарськими препаратами;
 • мікромасажу та стимуляції м'яких тканин;
 • ліфтингу епідермісу обличчя та тіла;
 • пілінгу обличчя та тіла.

Перш, ніж купити прилад для УЗ терапії, що потрібно врахувати?

Якщо ви збираєтеся купити апарат ультразвукової терапії УЗТ, поставтеся до вибору відповідально. Апарат УЗТ повинен відповідати стандартам та нормам безпеки ЄС, СЕС України. Обов'язково зверніть увагу на наявність:

 • потужного випромінювача-генератора сфокусованих УЗ коливань;
 • панелі управління з регулюванням частоти УЗ;
 • окремих насадок для проведення фонофорезу, мікромасажу, ліфтингу, пілінгу.

Протипоказання та рекомендації до лікування апаратом ультразвукової терапії

Використання апаратів ультразвукової терапії заборонено при:

 • наявності онкології;
 • підвищеної схильності до тромбоутворення;
 • цукровому діабеті;
 • вагітності та в період менструації.

Інтенсивність УЗ потрібно підбирати індивідуально з урахуванням показань та бажаного результату. Перед використанням апарату ультразвукової терапії слід пройти додаткове навчання.

Де купити апарат ультразвукової терапії за лояльною, виправданою ціною?

Купити ультразвуковий апарат для косметолога - крайня необхідність. Він буде задіяний у вашій практиці щодня. Будь-який професійний ультразвуковий апарат добре поєднується з іншими апаратними процедурами, досить компактний та простий в управлінні. З ним можливості розширюються, а кількість відвідувачів – зростає у декілька разів!

Приходьте до нашого виставкового центру у Києві або ознайомтеся з каталогом на сайті компанії Cosmo-Prof. У нас можна купити новітні моделі апаратів, призначених для ультразвукової терапії, у розстрочку без відсотків.

Зверніть увагу!!! Ми доставляємо апарати ультразвукової терапії до усіх обласних центрів та великих міст: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Краматорськ, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми , Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та ін.