cp_set
Чесна розстрочка
Всі відсотки ми взяли на себе!

Наша розстрочка допоможе вам придбати будь-який апарат вже сьогодні!

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо

Наш шоурум

Апарати газорідинного пілінгу

Апарати газорідинного пілінгу повністю змінили уявлення про естетичний догляді за шкірою. З їх появою процедури пілінгу стали доступні навіть для клієнток з дуже чутливою та схильною до подразнень шкірою. В основі методики лежить сприятлива дію двох природних компонентів: води та повітря. Під час газорідинного пілінгу стиснене повітря змушує рідину рухатися з надзвуковою швидкістю, в наслідок чого вона перетворюється у струменевий потік мікрокрапель. Ці потоки створюють на поверхні шкіри якісь невеликі лунки, з яких вибиваються забруднення та відмерлі клітини, підвищується проникність корисних мікроелементів вглиб дерми.

Кому та навіщо варто купити апарат для газорідинного пілінгу?

Газорідинний пілінг обличчя – це абсолютно атравматична методика, яка не має сезонних та вікових протипоказань. Такий пілінг проводять навіть перед засмагою, щоб він рівніше ліг. Мінімальні протипоказання, відсутність побічних ефектів та широкий список показань роблять газорідинний пілінг дуже затребуваним. Ця процедура показана усім клієнтам, які мають нездоровий колір та лущення, наявність вугрів та рубці пост-акне, пігментацією та вікові зміни.

Апарати газорідинного пілінгу рекомендується купити для салонів краси, СПА-центрів, дерматологічних клінік та приватних кабінетів.

Які процедури проводяться за допомогою кисневого апарату?

Крім газорідинного пілінгу, сучасні апарати можуть виконувати інші, не менш популярні маніпуляції:

 • оксигенотерапію (при наявності відповідних комплектуючих);
 • лімфодренаж м'яких тканин;
 • мікромасаж обличчя та тіла;
 • струменевий ліфтинг jet peel;
 • неінвазивну мезотерапию.

Що слід врахувати перш, ніж купити обладнання?

Перед тим, як купити апарат для виконання газорідинного пілінгу, потрібно переконатися у наявності усіх необхідних функцій. Ознайомтеся з технічними характеристиками та інструкцією від виробника. Перевірте, щоб у комплекті до апарату йшли:

 • компресор для створення газорідинного струменя;
 • мікропроцесор та датчики контролю;
 • аналізатор стану епідермісу;
 • панель управління для налаштувань;
 • спеціальні насадки для jet peel;
 • спрей-пістолет та насадка для УЗ-терапії.

Апарат повинен мати сертифікати, що підтверджують безпеку та ефективність.

Протипоказання та рекомендації до використання газорідинних апаратів

Процедури апаратом для газорідинного відлущування можна проводити на запаленій поверхні, при наявності загострених хронічних, гострих інфекційних та онкологічних захворювань, а також під час вагітності, лактації, менструації.

Протягом сеансу з апаратом для газорідинного пілінгу потрібно захищати вуха, очі та волосся пацієнта за допомогою вкладишів, окулярів та шапочки. Якщо використовуються лікарські та поживні розчини (вітаміни, колаген й т.д.), тоді попередньо слід протестувати шкіру клієнта на наявність алергічної реакції.

Де купити кисневий апарат за виправданою ціною?/h2>

Замовляйте косметологічне та медичне обладнання на сайті компанії Cosmo-Prof, оформивши заявку на сайті або зателефонувавши по телефону. Купити апарат для газорідинного пілінгу – значить з успіхом проводити найтоповішу процедуру безпечного очищення обличчя. Всього за 30 хвилин ви зможете зупинити запальні процеси, вивести токсини, поліпшити кровообіг, запустити лімфодренаж, підвищити тонус шкіри та нормалізувати гідроліпідний баланс.

Зверніть увагу!!! Ми доставляємо апарати газорідинного пілінгу до усіх обласних центрів та великих міст: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Краматорськ, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми , Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та ін.