Косметологічний комбайн NV-902L
Косметологічний комбайн NV-902
cp_set
Чесна розстрочка
Всі відсотки ми взяли на себе!

Наша розстрочка допоможе вам придбати будь-який апарат вже сьогодні!

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо

Базові функції для косметолога

Базові функції косметолога – це ті, які найбільш популярні серед клієнтів та які використовуються найчастіше. Саме з цією метою для полегшення робочого процесу фахівця були створені апарати з базовими функціями косметолога. Це обладнання поєднує у собі відразу кілька методик, а його відмінна перевага полягає у зручності експлуатації та економії коштів. Тепер вам не потрібно відлучатися від клієнта під час сеансу у пошуках потрібного апарату – усе необхідне завжди буде у полі досяжності. 

Косметологічний комбайн з базовими функціями повинен бути у кожного початківця косметолога та досвідченого фахівця, адже потреба у такому оснащенні буде завжди. До базових функцій найчастіше відносять ультразвукові методики (фонофорез або скрабер), вакуумну терапію, гальванізацію, дарсонвалізацію або мікрострумову терапію. Кількість функцій такого обладнання варіюється, тому у фахівців є широкий вибір, заснований на особистих потребах. Сучасні апарати з базовими методиками дуже потужні, практичні, витримують тривалу роботу та мають окреме регулювання кожної функції.

Купити апарат з базовими функціями косметолога в Україні 

Купити апарат з базовими функціями косметолога – отримати більшу частину потрібних приладів для роботи в одній установці. З його появою ви почнете проводити найтоповіші салонні процедури по догляду за шкірою, придбаєте більше нових та постійних клієнтів, а також збільшите заробіток!