Лазер для видалення волосся нового покоління Winner One Pro (808/755/1064nm)

  • Артикул: 0188
  • 683000 грн.
Система для видалення волосся нового покоління Winner One Pro - це ексклюзивний, трьох хвильовій лазер в стильному корпусі з широким, кольоровим екраном і запатентованої манипулой "DISPLAY CONTROL". Особливістю даної моделі є додаткова, змінна насадка для епіляції зони носа і вух.
dostavka_circle Доставка • Київ 1-2 дні
• По Україні - 3 дні
garantiya_circle Гарантія до 24 місяців Від виробника
obuchenie_circle Безкоштовне навчання З сертифікатом
sertifikat_circle Сертифікати якості На аппарати
Цей апарат ви можете замовити за попереднім замовленням З ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗНИЖКОЮ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЗАМОВЛЕННЯ

Система для видалення волосся нового покоління Winner One Pro - це ексклюзивний, трьохвильовий лазер зі стильним корпусом, кольоровим і широким екраном та запатентованою маніпулою "DISPLAY CONTROL". Особливістю цієї моделі є додаткова змінна насадка для епіляції зони носа та вух.

Mix Laser нового покоління Winner One Pro - це високочастотний лазер для епіляції, який розроблений з урахуванням останніх технологій в сфері лазерної галузі.

Апарат працює на основі американського випромінювача Coherent Inc (США) і корейських комплектуючих. Завдяки розумній комбінації хвиль (755/808/1064 нм), досягається висока ефективність видалення небажаного волосся на всіх фототипах шкіри та на різній глибині залягання.

Winner One Pro - це найпередовіший лазер з використанням новітньої технології "MULTIPULS" - короткоімпульсної та подрібненої подачі енергії для безпечної роботи з поверхнею епідермісу. Тепер лазерна епіляція стане можливою навіть для самих чутливих клієнтів, які раніше не вирішувалися на проведення процедури.

Особливої уваги заслуговує ексклюзивна маніпула "DISPLAY CONTROL" із зображенням параметрів охолодження та кількості імпульсів на екрані, що значно полегшує процес епіляції у режимі нон-стоп.

До комплектації Winner One Pro входить додаткова насадка для епіляції зон носа та вух, яка робить цю модель унікальною серед інших лазерів.

Лазер має надшвидку систему самодіагностики та вибору налаштувань, що гарантує високу точність підібраних параметрів. Виробник врахував всі дрібниці, навіть автоматичне надходження води до резервуара за допомогою спеціальної кнопки.

Гарантований комфорт та безболісність лазерної епіляції зможе забезпечити корейська система охолодження "Win Freeze".

Лазер для видалення волосся нового покоління Winner One Pro сертифікований на території України і пройшов необхідне технічне та медичне тестування.

  • Ми надаємо ексклюзивну вартість на покупку нової маніпули за фіксованою ціною у 1800 USD в післягарантійний період!
  • Заміна фільтрів в апараті та діагностика у період гарантійного обслуговування здійснюється безкоштовно!
  • Всі діодні лазери проходять обов’язкове тестування в присутності клієнта за допомогою піроелектричного сенсора, який вимірює енергію лазерного випромінювання та заявлену потужність, яка не повинна бути нижчою від показників на сенсорі.
  • Заміри потужності на випромінювачі та охолодження наконечника доступні у відеоогляді!
  • Ми піклуємося про свою та вашу репутацію, тому у разі гарантійного ремонту, який займає понад 3-х робочих днів, ми надаємо підмінний апарат MBT-HI500W!
  • Комплексна гарантія на апарат та робочу маніпулу становить 24 місяці!

Технологія: Mix laser

Довжина хвилі: 755/808/1064нм

Потужність випромінювача: 1000W (Coherent, США)

Розмір світлової плями: 14*14мм

Енергія: 1-100Дж

Частота: 1-10Гц

Охолодження наконечника: -22С

НАШІ КЛІЄНТИ

Наш шоурум

Якщо у Вас залишилися питання?

Телефонуйте або пишіть нам по Viber, Telegram

+38 (063) 603-603-3
+38 (096) 603-603-3

Ми можемо передзвонити

просто залиште ваш телефон і ми зателефонуємо